Cloudyfa

B6OOY versus ColdCristal

Biliyorum yeri değil ama, özellikle sana sormak istiyorum çünkü ikisinide çok iyi tanıyorsun YugiMoto.

Eğer mümkünse hangisi daha geçmişi sağlam ve daha iyi bir coder?

Birde ColdCristal tabancanın attığı mermiyi değiştirebilir mi? örneğin silahla roket atmak gibi, GzN Nostalji olur ve bende almış olurum :D
Thetis

Re: B6OOY versus ColdCristal

Remote kill aç takıl işte :D
Cloudyfa

Remote kill çocuklar için :D Ben ne anlayacağım yere sıkıp adam öldürünce? Ben oyunu oynamıyorum normalde, yani GP SP Altın falan umrumda değil. Sadece hile eğlenceli uçması falan. GzN deki roket özelliği gelirse ancak alırım ben. Wlp almıştım bir keresinde baya zevkliydi OverKill falan :D
MajhePix

Kod bilgisi karşılaştırılması bence yapılamaz. İkiside bu olayda üstad. Sadece olaylara bakış açıları farklı. ColdCristal biraz daha oynanabilir bir oyun imkanı sunuyor. B6ooy ise hilenin ücreti artsın diye özellikleri bol bol ekliyor. İkisinin bakış açısı farklı :)

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Cloudyfa

Saolasın MajhePix ama umarım YugiMoto da cevap verir, bildiğim kadarıyla kendisi bir çok dili biliyor. Ve iki şahıslada görüşen birisi.
Yuuutiko

Ben iki siteninde moderatörü oldugum icin hic bir hileyi kötülüyemem.
Cloudyfa

Kötülemek değil zaten amacım, sadece şunun gibi soruyorum, işte şu tarz özellikleri şu daha iyi yapıyor, yada işte şu 6 yıldır uğraşıyor gibisinden sormuştum ama sizde haklısınız birşey diyemem.
OyunMoyun

Cloudyfa wrote:Kötülemek değil zaten amacım, sadece şunun gibi soruyorum, işte şu tarz özellikleri şu daha iyi yapıyor, yada işte şu 6 yıldır uğraşıyor gibisinden sormuştum ama sizde haklısınız birşey diyemem.
Böyle bir kıyaslama içine girmeniz sizce yanlış değil mi ?

Hani küçükken sorarlardi annenimi cok seviyon babanimi :)

Kod dilini bilen birinin yapamayacağı birsey yoktur zaten. Ikiside ayni sey ancak farkli olmak için uğraşıyorlar.
-
nebi

Coldhack için yeni özellikler olarak isim değiştirme belki eklenebilir demiştin yugimoto senin dilin daha iyi ve moderatörsün coldcristal eğer iletebilirsen şifreli odalarada girebilme gibi bir özellikde eklenebilirse çok iyi olur
Thetis

Benim bildiğim ColdCristal isim değiştirme felan bunları hile fix yemesin diye koymuyor.Ama yalnış biliyorsam affola lütfen uyarın.

Return to “Turkish Zone”