ExpertMurderer

Cold Hack Ban Atıyormu

Merhaba,
Bundan yaklaşık 7-8 ay önce cold hack kullanıyordum oyunu bıraktım şimdi yeniden döneceğim ama coldhack kullanmış bir kaç arkadaşım var dediklerine göre son 4 aydır coldhack ban atıyor böyle bişey varmı ?
RamboCakir

Re: Cold Hack Ban Atıyormu

Belli Etmediğin sürece SS aldırmadığın sürece sorun yok ama Hile Kullanıyorsan ban riskini göze almışsın demektir.
sheroke

lütfen yardım edin yönetici yok mu?
Ebu

@sheroke Bayii İle iletişime geç skype varsa eğer adresi :wolfliteprox
sheroke

@Ebu teşekkür ederim.
ExpertMurderer

Arkadaşlar şimdi bana yetkili biri cewap verebilirmi lütfen para verip hüsrana uğramak istemiyorum ocak ayında cold aldıgım gün 1 ay ban yedi tüm cold kullananlar şimdide öyle bi sorun warmı ?
OliverDestan

ExpertMurderer wrote:Arkadaşlar şimdi bana yetkili biri cewap verebilirmi lütfen para verip hüsrana uğramak istemiyorum ocak ayında cold aldıgım gün 1 ay ban yedi tüm cold kullananlar şimdide öyle bi sorun warmı ?
Merhaba,

Bu türlü bir durum yaşamanız gayet iç acısı.. Genelde cold kullananların çoğunda bu durum başına gelmiyor, bence sorun sizden kaynaklı diye düşünüyorum. Ban yeme sebebi birçok sebep olabilir. Sizde buna göre doğru hareket ederseniz ban yeme riskiniz düşer. Hiçbir zaman oyuna girdiğinizde base taramayın çoğu kişi ss alıp banlatıyorlar.

iyi forumlar.
ExpertMurderer

Cold hackı aldım gayette mennunum ban sorunu falanda yok. Ss aldırmadığımız sürece ban sorunu yok.
emircan344

Cold hacke giriş yapılmıyor ne zamana kadar böyle olur

Return to “Turkish Zone”