ghost1905
VIP
VIP

Dolar Kuru Hakkında

Türk kullanıcılar için artık site üzerinden hile almak dolar bazında olduğu için çok masraflı.Coldcristal kur oranı için Türk kullanıcılara yönelik indirim yapamaz mı ?Malum 1 TL = 0.15 USD .Bir aylık hile 17 USD =110 TL.
kerschi14

Re: Dolar Kuru Hakkında

ben Cold'un hala satışa devam ettiğini bilmiyordum fakat bugün öğrendim ve geldim. Dolar kuru yüzünden olanlar beni de almaktan vaz geçirdi umarım bu konuda bir şeyler yapılabilir.
ghost1905
VIP
VIP

YuGiMoTo wrote:Bilmiyorum nasil hesap yapiyorsunuz ama hilenin fiyati suanda 12$.
12$ 77,13 TL 1 aylik
20$ 128,55 TL 2 Aylik

Maalesef $ sadece sizin orada bu kadar yüksek yurt disinda hilenin yapildigi yerde düsük, yani fiyati düsürürse ColdCristal zarar yapmis olur.
Bilginiz yok galiba paypal türkiye de uzun süredir kapalı o ödeme yöntemi ile hile alamıyoruz.teckcard ödeme yöntemi kullanılabiliyor ama vergilerle birlikte hile ücreti 18 usd yi geçiyor.buda şuan yaklaşık 115 TL ye tekabül ediyor.Ülkemizden az müşteri olduğunu sanmıyorum keza oyun hileden geçilmiyor.Dolar bu haldeyken türk müşteri sayısının hızlı bir şekilde düşeceğini düşünüyorum.
kerschi14

YuGiMoTo wrote:
ghost1905 wrote:
YuGiMoTo wrote:Bilmiyorum nasil hesap yapiyorsunuz ama hilenin fiyati suanda 12$.
12$ 77,13 TL 1 aylik
20$ 128,55 TL 2 Aylik

Maalesef $ sadece sizin orada bu kadar yüksek yurt disinda hilenin yapildigi yerde düsük, yani fiyati düsürürse ColdCristal zarar yapmis olur.
Bilginiz yok galiba paypal türkiye de uzun süredir kapalı o ödeme yöntemi ile hile alamıyoruz.teckcard ödeme yöntemi kullanılabiliyor ama vergilerle birlikte hile ücreti 18 usd yi geçiyor.buda şuan yaklaşık 115 TL ye tekabül ediyor.Ülkemizden az müşteri olduğunu sanmıyorum keza oyun hileden geçilmiyor.Dolar bu haldeyken türk müşteri sayısının hızlı bir şekilde düşeceğini düşünüyorum.
Sizde her zaman bayilerden alabileceginizi biliyorsunuz sanirsam. Onlarin fiyatlari teckcard ile birlikte yükselmiyor ve suanda 90 TL ile uygun bir fiyatta sanirsam.
Yapmayın 90tl'nin neresi uygun bir fiyat? Kitle otomatik olarak bayram harçlığı alanlara ve maaşı 2000tl ve üzeri olanlara düşmüş oluyor. yoksa kim başka nasıl verecek 90tl'yi 1 ay için?

Return to “Turkish Zone”