edagurt08

Lisans Sorunu acil bakılması gerek

Merhaba a1level sitesinde canlı desteğe cold hack için mesaj attım fakat lisans yok falan satamıyoruz dediler.
peki biz şimdi nereden alacağız ? lisans olan başka bayiler var mı lütfen cevaplarsanız sevinirim
edagurt08

Re: Lisans Sorunu acil bakılması gerek

fikrican001 wrote:http://www.oyunlevel.com burdan alabilirsin.
oyundan atma sorunu çözüldümü ona göre alayım reis
a1level

Hocam Oyundan Atma Sorunu Diğer Müşterilerimizlerde Yaşıyor Problemi Hayla Ama Kendi Bilgisayarımda Öle Bir Problem Göremiyorum
edagurt08

a1level wrote:Hocam Oyundan Atma Sorunu Diğer Müşterilerimizlerde Yaşıyor Problemi Hayla Ama Kendi Bilgisayarımda Öle Bir Problem Göremiyorum
şu anda sizde coldhackı satın alabilir miyiz? lisans var mı ona göre ödeme yapacağım
a1level

malesef lisans yok ödeme yöntemlerinde problem oluyor onun için işlemlerimiz aksıyor
edagurt08

a1level wrote:malesef lisans yok ödeme yöntemlerinde problem oluyor onun için işlemlerimiz aksıyor
Henüz yokmu lisans ne zaman gelecek
hamzaa

5 yıldır oyunlevel.com dan satın alıyorum güvenli
eskisi gibi ödemeler hızlı onaylanmasada güvenli şekilde satın alınabilir tek adres diyebilirim

lisans teslimine diyecek yok saniyelik şekilde istediğin isimde buraya apisi olduğu için otomatik teslim ediliyor...
son dönemde kendilerine ulaşmakta sıkıntı yaşıyoruz oda gerçek hayatta bazı sorunları var onlarla yüzleşiyor sanırım
ama gördüğüm kadarı ile ödemeler gün içinde onaylanıyor.. bazen 5 dk bazen 2 saat olabiliyor fırsat buldukça onaylıyorlar..
banka hesaplarından hiçbir işlem ücreti ödemeden satın alabilirsin kardeşim stok bekleme derdi yok en azından
edagurt08

hamzaa wrote:5 yıldır oyunlevel.com dan satın alıyorum güvenli
eskisi gibi ödemeler hızlı onaylanmasada güvenli şekilde satın alınabilir tek adres diyebilirim

lisans teslimine diyecek yok saniyelik şekilde istediğin isimde buraya apisi olduğu için otomatik teslim ediliyor...
son dönemde kendilerine ulaşmakta sıkıntı yaşıyoruz oda gerçek hayatta bazı sorunları var onlarla yüzleşiyor sanırım
ama gördüğüm kadarı ile ödemeler gün içinde onaylanıyor.. bazen 5 dk bazen 2 saat olabiliyor fırsat buldukça onaylıyorlar..
banka hesaplarından hiçbir işlem ücreti ödemeden satın alabilirsin kardeşim stok bekleme derdi yok en azından
Oyundan atma sorunu hala var mı yoksa düzeldi mi ?
ColdHackXYZ

Oyundan atma sorunu düzeltilmiştir sorunsuz oynayabilirsiniz.

Return to “Turkish Zone”