ghost1905
VIP
VIP

Kredi Kartı İle ödeme seçeneği şart

Gerek coldcristal gerek bayilerin kredi kartı ile ödeme yöntemi sunmaları gerekmektedir.Bitsin artık şu çile bekle bekle nereye kadar
sarpfaik

Re: Kredi Kartı İle ödeme seçeneği şart

Merhaba; aslında paypal seçeneğini biraz kurcalasaydınız. Gerçekten de ödemenin başka ödeme yöntemine gerek kalmadığını kendiniz görebilirdiniz. Paypal 'a aslında kart ekle dediğiniz zaman ister MasterCard isterse Visa kartlarınızı ekleyebiliyorsunuz ve ödemeyi çok rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. İyi günler kendize iyi bakın
maraton125

sarpfaik paypalın türkiyeye kapalı oldugu b ariz şekilde açık eklesede alamaz
sarpfaik

Peki biz ödemeyi yada Türkiye de ki bayiler ne ile ödeme yapıyor. Örneğin ben paypal ile ödeme yapıyorum. Sende yapabilirsin. Paypal sadece para kart transferine kapatıldı. Hesap kurup.Ön ödemeli kartını hesabına eklediğin zaman . Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin. Anlamadıysan özelden PM at. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
ghost1905
VIP
VIP

sarpfaik wrote:Peki biz ödemeyi yada Türkiye de ki bayiler ne ile ödeme yapıyor. Örneğin ben paypal ile ödeme yapıyorum. Sende yapabilirsin. Paypal sadece para kart transferine kapatıldı. Hesap kurup.Ön ödemeli kartını hesabına eklediğin zaman . Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin. Anlamadıysan özelden PM at. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Paypal 2 sene önce Türkiyeye hizmet vermeyi sonlandırdı.Önceleri zaten paypal ile alıyorduk hiçkimseyle muhattap olmadan hizli bir şekilde.Ama artık Paypal alışveriş işlemlerinde kullanılmıyor sadece hesapta para varsa onu türkiye içindeki kendi banka hesabına aktarabiliyorsun.G2PAY gibi kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunulsa şu bayilerden kurtulsak.
dragoncty

iyide paypal hata veriyor kart ekliyoruz devlet düzenlemelerine uymak için kapatıldı diye hata veriyor sen nasıl alıyorsun
sarpfaik

Merhaba ben bayilerden almıyorum. Paypal ile ödeme yapıyorum. Kart ekleme bölümü biraz karışık,ve belirli kartları ekleyebiliyorsunuz. İninal olmaz, ama papara olur. Kart ektresini onaylama işlemide biraz kafanı kurcalayabilir. PMden mesaj yaz sana ssleri gönderirim. Ayretten yardımcı da olurum .beni anlamanız dileğiyle,iyi günler.
kurt354354

bayiler fiyat pahali eskiden buradan aliyordum artik yasaklama yüzünden alınmıyor l
OliverDestan

sarpfaik wrote:Merhaba ben bayilerden almıyorum. Paypal ile ödeme yapıyorum. Kart ekleme bölümü biraz karışık,ve belirli kartları ekleyebiliyorsunuz. İninal olmaz, ama papara olur. Kart ektresini onaylama işlemide biraz kafanı kurcalayabilir. PMden mesaj yaz sana ssleri gönderirim. Ayretten yardımcı da olurum .beni anlamanız dileğiyle,iyi günler.
Merhaba,

Öncelikle paypal ile ödeme herkes yapabilir, ancak belirli şartları ve kuralları mevcuttur. Kendim bizzat paypal ile ödeme yapmadım, eğer siz bu konularda tecrübe sahibiyseniz beni aydınlatırsanız çok sevinirim. PM' üzerinden ulaşırsanız iyi olur.

Bende paypal üzerinden ödeme yapmayı düşünüyorum.

Return to “Turkish Zone”