CMSX1

Cold Hack G5

Paypal Üzerinden Satın Almak İstiyorum Fakat ( Devlet düzenlemelerine uymak için bu işlem reddedildi. ) Demekte Yardımcı Olurmusunuz
ColdHackXYZ

Re: Cold Hack G5

Paypal Türkiye desteğini kesti Türkiye üzerinden alım yapmak yasaktır isterseniz bayilerden satın alabilirsiniz.
caddy22

Kayıt adresini yabancı ülke yapın (örn. ABD) ve o şekilde satın almayı deneyin.
sarpfaik

Doğru kayıt adresini Abd yaparak satın alabilirsiniz. Fakat kart ekstre doğrulamasında kalıcağınız için size papara kartı öneririm. Paypal aracılığıyla papara ile ödeme yapıyorum. Sizde papara kart ile deneyin. Diğer kartlar örneğin banka kartları ekstre doğrulamasında kalıyor. Anlamadıysanız yada yapamadıysanız PM den yazın. Elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi günler
ghost1905
VIP
VIP

sarpfaik wrote:Doğru kayıt adresini Abd yaparak satın alabilirsiniz. Fakat kart ekstre doğrulamasında kalıcağınız için size papara kartı öneririm. Paypal aracılığıyla papara ile ödeme yapıyorum. Sizde papara kart ile deneyin. Diğer kartlar örneğin banka kartları ekstre doğrulamasında kalıyor. Anlamadıysanız yada yapamadıysanız PM den yazın. Elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi günler
Bunu yapmak için öncelikle yurtdışı kaynaklı bir kimlik kartı gerekli doğrulama için.
Hadi bunu buldunuz ve yaptınız diyelim.Sizin paypala giriş bölgeniz türkiye olduğu sürece yani türkiye sınırları içinde internete girdiğiniz sürece hiçbir şey farketmeyecek.İstediğiniz kadar ip değiştirin dns değiştirin proxy kullanın.Paypalın bölge doğrulama yöntemi tamamiyle ülkelerin kendi dns ağı sinyaline göre.Yani gelen veriyi başka ülke üzerinden gösterebilirsiniz ama giden veri her zaman için bulunduğunuz ülkenin ağının özelliklerini taşır bunu engelleyemezsiniz.
Yasin3158

:|

Return to “Turkish Zone”