mybad

Hesabım Kapatıldı

Merhaba, arkadaşım için bir hile satın aldık. Ödemeden 10 dakika sonra hesaba erişemez oldum. Maile de cevap gelmiyor. Lütfen gereğini yapın. Paypal da ödediğime dair kanıtlarım mevcut gerekli bilgileri iletebilirim.

Lütfen yardım edin.
Alpha

Re: Hesabım Kapatıldı

Ödeme yaptıgınız site nedir ?
mybad

Alpha wrote: 11 Jun 2019, 13:10 Ödeme yaptıgınız site nedir ?
Bu site üzerinden satın aldım. Paypal ile ödedim herşey tamam sonra arkadaşımın Teamviewer ile bağlanarak kuracakken hesaba bidaha giriş yapılmadı. Email adresine de şifre sıfırlama vs link gelmiyor. Paypalda ödediğime dair dekont mevcut.
Alpha

mybad wrote: 11 Jun 2019, 13:46
Alpha wrote: 11 Jun 2019, 13:10 Ödeme yaptıgınız site nedir ?
Bu site üzerinden satın aldım. Paypal ile ödedim herşey tamam sonra arkadaşımın Teamviewer ile bağlanarak kuracakken hesaba bidaha giriş yapılmadı. Email adresine de şifre sıfırlama vs link gelmiyor. Paypalda ödediğime dair dekont mevcut.
Dediğiniz işlem bu site için mümkün değildir.Bu site yapımcı ColdCristalin orijinal sitesidir.Mail gelmemesi server yoğunluğuna bağlı olmak ile birlikte maili yanlış hatırlıyor olabilirsiniz.
Bunun yanında, maillere yanıt konusu şu şekilde site ile Türkiye arasında saat dilimi farkı mevcut ve mailinize anında dönüş alamazsınız zaten ortalama 24 saatte yanıtlanır.
mybad

Alpha wrote: 11 Jun 2019, 17:14 Dediğiniz işlem bu site için mümkün değildir.Bu site yapımcı ColdCristalin orijinal sitesidir.Mail gelmemesi server yoğunluğuna bağlı olmak ile birlikte maili yanlış hatırlıyor olabilirsiniz.
Bunun yanında, maillere yanıt konusu şu şekilde site ile Türkiye arasında saat dilimi farkı mevcut ve mailinize anında dönüş alamazsınız zaten ortalama 24 saatte yanıtlanır.
Maalesef bu sitede öyle oldu. Satın aldıktan sonra herşey yolundaydı hatta indirmeye hazırdı sonra bir anda f5 yapınca hesap gitti. Mail yan tarafta açıktı hatta ilk kayıt maili gelmişti. Daha sonra 4-5 kere denedim fakat şifre sıfırlama gelmedi. Hesaba da giriş yapılmıyor. ColdCristal ile nasıl iletişime geçebilirim? Türk lirası ile 91₺ boşa gitti gibi birşey oldu. Lütfen yardım edin.
Alpha

Cristale pm atabilirsiniz ancak hesap güvenliği nedeni ile yardımcı olabiir mi bilmiyorum yinede ingilizce olarak mesaj gönderebilirsiniz.
mybad

ColdCristal ile iletişime geçilerek sorun çözülmüştür. Teşekkürler.
Cem11

hala wolfteam mı oynuyorsunuz :) :QWE:QW:EQ

Return to “Turkish Zone”