qscqsc33

Turk resellerda fahiş fiyat

Coldcristal daha once pek cok kez coldhack kullandim. Ancak suan gercekten fiyatlar cok yuksek Turkiye icin. Normalde 1 aylik 80 liraya alabilecegimiz coldhack i 130 150 liralara satiyorlar. Yeni bir odeme yonteminiz gelecek mi acaba merak ediyorum. Parayi sokakta toplamiyoruz aracilik etti diye 1 aylik daha cold hack parasini resellera birakmak istemiyorum. Kolay gelsin
AKG3Z3N

Re: Turk resellerda fahiş fiyat

evet türk bayiler satıcılar fiyatı yükseltebiliyor fiyatı kendileri berirliyorlar hocam mağlesef buna bir çözüm yok mağlum ülkemizde paypal sıkıntısıda olunca bu sıkıntı bizi mağdur bırakıyor iyi günler . :)
VipMAX

Buranın Bayisi olarak siz 82 tl den hesaplıyorsunuz ben 82 tl den alamıyorum.
Öyle kuru hesap yaparsan direk alım olmuyor firma ile anlaştığımız için yüzde 10 civarı komisyon veriyoruz.
Ayrıca Tl yi usd kuruna çevirirken yine işlem ücreti kesiliyor.. Her şeye vergi ekleniyor sen aliexpress veya yurtdışından 1 usd lik bir ürün aldığında bile şuanda yüzde 20 kadar vergi ekleniyor.

Gönül isterki en ucuz şekilde satalım herkes alabilsin herkes faydalansın ama ne yazıkki istemdışı da olsa olanaklarımız bunu el vermiyor. . üzgünüz tek lisans veya 5 lisans almıyoruz süreklilik arz ettiğinden dolayı vergi vermemiz gerekiyor

Fiyatlarımız günceldir şimdilik.
NexuSTR

Merhaba, yakın zamanda bende bayilik almayı düşünüyorum. Fakat cold hack fiyatı şuanda $15 olarak gözükmektedir. Umarım bayilik görülmesi yapar iken olumlu yanıt alırım. Olumlu yanıt aldığım takdirde Cold Hack TR fiyatı 90 TL olarak belli bir süre sabit fiyat yapmayı düşünüyorum.

NOT: Bu sabit fiyat, dolar kuru ile zarara girmeyecek şekilde sabit olacaktır.
AKG3Z3N

NexuSTR wrote: 11 Aug 2019, 20:48 Merhaba, yakın zamanda bende bayilik almayı düşünüyorum. Fakat cold hack fiyatı şuanda $15 olarak gözükmektedir. Umarım bayilik görülmesi yapar iken olumlu yanıt alırım. Olumlu yanıt aldığım takdirde Cold Hack TR fiyatı 90 TL olarak belli bir süre sabit fiyat yapmayı düşünüyorum.

birkere eski bir deneme bayi olarak söylemeliyimki her bayi öyle yapamıyodu eskiden şimdiki düzen değiştimi bilemem ama fiyatları mecburen eşit tutmalısınız anlaşmalı değiştiyse bilemem benim zamanımda 45 tl idi bayilerde ben 40 a satıyodum 9 tane sattım deneme bayiliğe geçer geçmez federal mesaj gönderdi değiştiyse bilemem dediğim gibi
NexuSTR

AKG3Z3N wrote: 12 Aug 2019, 19:14
NexuSTR wrote: 11 Aug 2019, 20:48 Merhaba, yakın zamanda bende bayilik almayı düşünüyorum. Fakat cold hack fiyatı şuanda $15 olarak gözükmektedir. Umarım bayilik görülmesi yapar iken olumlu yanıt alırım. Olumlu yanıt aldığım takdirde Cold Hack TR fiyatı 90 TL olarak belli bir süre sabit fiyat yapmayı düşünüyorum.

birkere eski bir deneme bayi olarak söylemeliyimki her bayi öyle yapamıyodu eskiden şimdiki düzen değiştimi bilemem ama fiyatları mecburen eşit tutmalısınız anlaşmalı değiştiyse bilemem benim zamanımda 45 tl idi bayilerde ben 40 a satıyodum 9 tane sattım deneme bayiliğe geçer geçmez federal mesaj gönderdi değiştiyse bilemem dediğim gibi
Şuan da satılan fiyat $15 olarak gösterilmektedir. Kaldı ki bayilik ile bir nebze olsun, fiyatta 3 aşağı 5 yukarı bir tık aşağıda olacağını düşünüyorum. Yukarıda verdiğim fiyat $15 üzerinden zarara girilmeyecek şekilde en düşük fiyattan yazdım.

Kaldı ki burada bir hack programının satışı söz konusu. Gizlilik ne kadar ön planda olur ise o kadar iyi işler olur. Forumda genel olarak bütün konulara bakamasam bile çoğu konuda rastladığım vergi muhabbeti var.

Bu vergi muhabbetine samimi cevap vermek gerekir ise online ödeme için anlaştığınız firmalar var, isim vermek istemiyorum. Yarın öbür gün başınıza bela olmayacağını nereden biliyorsunuz? Hack programı satıyorsunuz. O yüzden site açıyor iseniz lütfen herkes kendini gizlilik konusunda geliştirsin. En kısa sürede bayilik alır isem uzun soluklu bir çalışma yapacağım.
AKG3Z3N

NexuSTR wrote: 12 Aug 2019, 22:16
AKG3Z3N wrote: 12 Aug 2019, 19:14

Şuan da satılan fiyat $15 olarak gösterilmektedir. Kaldı ki bayilik ile bir nebze olsun, fiyatta 3 aşağı 5 yukarı bir tık aşağıda olacağını düşünüyorum. Yukarıda verdiğim fiyat $15 üzerinden zarara girilmeyecek şekilde en düşük fiyattan yazdım.

Kaldı ki burada bir hack programının satışı söz konusu. Gizlilik ne kadar ön planda olur ise o kadar iyi işler olur. Forumda genel olarak bütün konulara bakamasam bile çoğu konuda rastladığım vergi muhabbeti var.

Bu vergi muhabbetine samimi cevap vermek gerekir ise online ödeme için anlaştığınız firmalar var, isim vermek istemiyorum. Yarın öbür gün başınıza bela olmayacağını nereden biliyorsunuz? Hack programı satıyorsunuz. O yüzden site açıyor iseniz lütfen herkes kendini gizlilik konusunda geliştirsin. En kısa sürede bayilik alır isem uzun soluklu bir çalışma yapacağım.
benim zamanımda joygame soluk aldırmıyodu bizim çok eskiden gelme bir taktiğimiz ile bir domainde 2 yıl durduk her hafta joygameden mail ala ala ilerledik taktiğimizi şu anda çok az kişi biliyo federal de o yüzden bi domainde 1 seneden fazla duruyor eskilere dayanırsak fiyat size kalmış bu işe daha dönmem gibi niyetim yok zaten çünki mesleğimden dolayı giremem
emircanomur

vallahi inan 90 tlye satsan ortalık karışır :) öyle birşey mümkün değil çünki resellere özel ödeme yöntemi ve parasıyla tabiki sınırsız codl hack hesabı açılıyor örnek olarak 25 hesap açabilir 1 aylık atıyorum :) ve böyle bir panel varken fiyatları sadece 3-4 tl karla sunmak mümkün değil zaten buna coldhacks.com izin vermez :) arada bir komisyon işi var bunu unutma site parası sciriptleri online ödeme sistemi vs vs online ödeme sistemi için benim bildiğim en az 6 aylık vergi levhan olması gerekiyor kişisel bir kişi reseller olamaz :) şirketi üzerinen açabilir ve online ödeme sistemi almakta o kadar basit birşey değil 6 ay dedim ama 24 ay 12 ay isteyenler bile var :)
AKG3Z3N

emircanomur wrote: 20 Aug 2019, 12:56 vallahi inan 90 tlye satsan ortalık karışır :) öyle birşey mümkün değil çünki resellere özel ödeme yöntemi ve parasıyla tabiki sınırsız codl hack hesabı açılıyor örnek olarak 25 hesap açabilir 1 aylık atıyorum :) ve böyle bir panel varken fiyatları sadece 3-4 tl karla sunmak mümkün değil zaten buna coldhacks.com izin vermez :) arada bir komisyon işi var bunu unutma site parası sciriptleri online ödeme sistemi vs vs online ödeme sistemi için benim bildiğim en az 6 aylık vergi levhan olması gerekiyor kişisel bir kişi reseller olamaz :) şirketi üzerinen açabilir ve online ödeme sistemi almakta o kadar basit birşey değil 6 ay dedim ama 24 ay 12 ay isteyenler bile var :)
yapsan nolucak hocam millet niye bu kadar ucuz diye almıyacak dolandırıcı gözükecen bayi olursan bayiler ortak fiyat diye biliyorum
NexuSTR

AKG3Z3N wrote: 20 Aug 2019, 22:33
emircanomur wrote: 20 Aug 2019, 12:56 vallahi inan 90 tlye satsan ortalık karışır :) öyle birşey mümkün değil çünki resellere özel ödeme yöntemi ve parasıyla tabiki sınırsız codl hack hesabı açılıyor örnek olarak 25 hesap açabilir 1 aylık atıyorum :) ve böyle bir panel varken fiyatları sadece 3-4 tl karla sunmak mümkün değil zaten buna coldhacks.com izin vermez :) arada bir komisyon işi var bunu unutma site parası sciriptleri online ödeme sistemi vs vs online ödeme sistemi için benim bildiğim en az 6 aylık vergi levhan olması gerekiyor kişisel bir kişi reseller olamaz :) şirketi üzerinen açabilir ve online ödeme sistemi almakta o kadar basit birşey değil 6 ay dedim ama 24 ay 12 ay isteyenler bile var :)
yapsan nolucak hocam millet niye bu kadar ucuz diye almıyacak dolandırıcı gözükecen bayi olursan bayiler ortak fiyat diye biliyorum
Her 2'nizin yorumlarını okuyunca gerçekten hayretler içerisinde kalmamak ümkün değil. Yukarıdaki yorumlarında herşeyi açık ve net yazdım. Hack program satışı bu, silkenip kendinize gelin. Yok vergi yok şu bu. PayTR şikayet etsem dava rahatlıkla yer zaten.

Bu sizin dedikleriniz
  • peynirciye peynir tarifini
anlatmak. :)

Return to “Turkish Zone”