AKG3Z3N

Re: Turk resellerda fahiş fiyat

NexuSTR wrote: 25 Aug 2019, 16:20
AKG3Z3N wrote: 20 Aug 2019, 22:33
emircanomur wrote: 20 Aug 2019, 12:56 vallahi inan 90 tlye satsan ortalık karışır :) öyle birşey mümkün değil çünki resellere özel ödeme yöntemi ve parasıyla tabiki sınırsız codl hack hesabı açılıyor örnek olarak 25 hesap açabilir 1 aylık atıyorum :) ve böyle bir panel varken fiyatları sadece 3-4 tl karla sunmak mümkün değil zaten buna coldhacks.com izin vermez :) arada bir komisyon işi var bunu unutma site parası sciriptleri online ödeme sistemi vs vs online ödeme sistemi için benim bildiğim en az 6 aylık vergi levhan olması gerekiyor kişisel bir kişi reseller olamaz :) şirketi üzerinen açabilir ve online ödeme sistemi almakta o kadar basit birşey değil 6 ay dedim ama 24 ay 12 ay isteyenler bile var :)
yapsan nolucak hocam millet niye bu kadar ucuz diye almıyacak dolandırıcı gözükecen bayi olursan bayiler ortak fiyat diye biliyorum
Her 2'nizin yorumlarını okuyunca gerçekten hayretler içerisinde kalmamak ümkün değil. Yukarıdaki yorumlarında herşeyi açık ve net yazdım. Hack program satışı bu, silkenip kendinize gelin. Yok vergi yok şu bu. PayTR şikayet etsem dava rahatlıkla yer zaten.

Bu sizin dedikleriniz
  • peynirciye peynir tarifini
anlatmak. :)
bizim ordada bi laf var Cami ne kadar büyük olsa imam gene bildiğini okur diye bi laf var bu laf sizi temsil ediyor ben berirli kurallar var diyorum siz kim s*ker yalavo kaymakamını bazında gidiyosunuz bu lafada bi atasözüyle devam edeyim KARGAYA B*KUN ALTIN DEMİŞLER GİTMİŞ GÖLÜN ORTASINA SI*MIŞ BEN ESKİ BAYİYİM DİYORUM
NexuSTR

AKG3Z3N wrote: 25 Aug 2019, 20:40
AKG3Z3N wrote: 20 Aug 2019, 22:33

yapsan nolucak hocam millet niye bu kadar ucuz diye almıyacak dolandırıcı gözükecen bayi olursan bayiler ortak fiyat diye biliyorum
Her 2'nizin yorumlarını okuyunca gerçekten hayretler içerisinde kalmamak ümkün değil. Yukarıdaki yorumlarında herşeyi açık ve net yazdım. Hack program satışı bu, silkenip kendinize gelin. Yok vergi yok şu bu. PayTR şikayet etsem dava rahatlıkla yer zaten.

Bu sizin dedikleriniz
bizim ordada bi laf var Cami ne kadar büyük olsa imam gene bildiğini okur diye bi laf var bu laf sizi temsil ediyor ben berirli kurallar var diyorum siz kim s*ker yalavo kaymakamını bazında gidiyosunuz bu lafada bi atasözüyle devam edeyim KARGAYA B*KUN ALTIN DEMİŞLER GİTMİŞ GÖLÜN ORTASINA SI*MIŞ BEN ESKİ BAYİYİM DİYORUM
Hmm, yazık ne diyeyim. Hem küfür edip hem de büyük harf ile yazınca eline birşey geçiyor galiba. Neyse boş muhabbet ile uğraşacak vaktim yok.
AKG3Z3N

NexuSTR wrote: 02 Sep 2019, 16:18
AKG3Z3N wrote: 25 Aug 2019, 20:40

Bu sizin dedikleriniz
Hmm, yazık ne diyeyim. Hem küfür edip hem de büyük harf ile yazınca eline birşey geçiyor galiba. Neyse boş muhabbet ile uğraşacak vaktim yok.
valla hocam bunları küfür niyetine yazmadım ha algıladıysan özürdilerim atasözünden örnek vermiştim

Return to “Turkish Zone”