metroersin

İlgisilizlik Vipsatınal.com

Merhaba Arkadaşlar Yaklaşık Bundan 2ay önce http://www.vipsatinal.com/index.php adlı siteden 2 aylık cold hack satın almıştım gelelim olaya arkadaşlar bana verilen lisans 1 aylık chate bağlanıp görüştüğümde daha sonra tekrar 1 aylık süre eklenecek size dediler bana ve bugün bakın duruma temmuz 24 te aldım ve sürem dün bitti tam 1 aydır süre ekleyecekler sözde hala eklenmedi normalde eylül 24 e kadar süremin olması lasımdı kaç defa mail attım canlı desteği aktif göremediğimiz için malum mecburen mail atıyoruz hiçbirine cevap dahi verilmedi bu siteyi tavsiye etmiyorum arkadaşlar 1 aylık paramın üstüne yattılar :x
LayNe

Re: İlgisilizlik Vipsatınal.com

Gardaş öyle deme bende az önce ödeme b ildirimi yaptım 130 tl attım korkuttun beni :D
metroersin

1 aylık sistem tarafından otomatik onaylanıyor kardeşim ilgisizlikleri 2 aylık lisansta olan bu nerde sürem eklenmedi ve maillere cevap verilmedi
VipMAX

metroersin wrote: 25 Aug 2019, 14:20 1 aylık sistem tarafından otomatik onaylanıyor kardeşim ilgisizlikleri 2 aylık lisansta olan bu nerde sürem eklenmedi ve maillere cevap verilmedi
Mail değilde burdan Özel Mesaj atınız Lütfen Bidahiki sefere buradan Dalgınlığıma gelmiş hakkını helal et 1 aylık süreniz Eklenmiştir.
iyi Oyunlar dileriz
metroersin

eyw reis sorunu hızlı bir şekilde çözdünüz genelde burdan konu felan açınca aldığınız yere gidin diyorlar o yüzden özel mesaj atmak aklıma gelmedi teşekkürler kolay gelsin
LayNe

Benimki teslim edilmedi ayıp günahtır özelden dekontuda attım
VipMAX

LayNe wrote: 25 Aug 2019, 14:33 Benimki teslim edilmedi ayıp günahtır özelden dekontuda attım
Senin Bekliyor 2 seferdir firmaya bildirildi onaylanmadı ödemen havale olarak bildirmişsiniz ama işlem kartsız işlem atm den yapılmış
birde öyle bildirdim bekliyoruz onaylanınca sipariş geçersiniz lisansınız teslim edilir ;)
LayNe

VipMAX wrote: 25 Aug 2019, 14:36
LayNe wrote: 25 Aug 2019, 14:33 Benimki teslim edilmedi ayıp günahtır özelden dekontuda attım
Senin Bekliyor 2 seferdir firmaya bildirildi onaylanmadı ödemen havale olarak bildirmişsiniz ama işlem kartsız işlem atm den yapılmış
birde öyle bildirdim bekliyoruz onaylanınca sipariş geçersiniz lisansınız teslim edilir ;)
tamam gardaş allah razı olsun anlamam pek parayı zar zor attım :D

Return to “Turkish Zone”