AKG3Z3N

Ucuz Yoldan Cold Hack Almak

Evet Beyler Bu Vereceğim Taktiği Sadece Kısa Özet Geçicem Bildiğiniz Üzere ColdCristaL Kripto Paralara %10 İndirim Yapmıştı LİTECOİN Türkiyede Hesap Oluşturulması En Kolay Kripto Para Birimlerinden Birisidir Neyse Beyler Özet Şu

Paypal ile Cold Hacks : 15.00$ - TR : 85,44 Türk Lirası

LiteCoin İle Cold Hacks: 13:50$ - TR : 76,88 Türk Lirası

ŞİMDİ BAZILARI DİYECEKKİ KRİPTO PARALARDA BUÇUĞUN HESABI OLMAZ TAM ALICAKSIN DİYE BEYLER SİZ CEBİNİZDE KALAN PARAYI DÜŞÜNÜN

NOT : BAYİLERİ KÖTÜLEME GİBİ NİYETİM YOKTUR BU TAKTİK KENDİ KENDİNE ALMAK İSTEYENLER İÇİNDİR YAPAMIYOSANIZ SİZE BAYİLERİ ÖNERİRİM ;) :idea:
Alpha

Re: Ucuz Yoldan Cold Hack Almak

Merak ettim eski bayiliğinizi uzun süredir bu forumda aktif olarak satış ve şahsi kullanım sağlıyorum. Sitenizi/sitelerinizi veya adınız değiştiyse eski kullanıcı adınızı özel mesaj olarak iletir misiniz ?
bthnsnt

Bu konuda problem var, btc ile vip üyelik ödemesi yaptım ve yaklaşık yarım saatte gerçekleşen btc transferleri için site 20dk ödeme süresi veriliyor. 20dk'yi geçince admin üyeliği onaylamıyor ve 48 iş saati içinde manuel işlemin ardından onaylayacağım deyip bekletiyor, ben ödemeyi yaptığım halde bekliyorum. Buna dikkat etmenizi öneririm.
kralseraf

bthnsnt wrote: 07 Sep 2019, 12:47 Bu konuda problem var, btc ile vip üyelik ödemesi yaptım ve yaklaşık yarım saatte gerçekleşen btc transferleri için site 20dk ödeme süresi veriliyor. 20dk'yi geçince admin üyeliği onaylamıyor ve 48 iş saati içinde manuel işlemin ardından onaylayacağım deyip bekletiyor, ben ödemeyi yaptığım halde bekliyorum. Buna dikkat etmenizi öneririm.
btcturk'den litecoin aldım ve exodus cüzdana aktarım yaptım deneme amaçlı ve 5 dakika gibi sürede cüzdanıma birebir geldi. şimdi bu cüzdandaki parayı yeterli seviyeye getirip coin ile hileyi satın alma yerinde verilen 20 dk geçerli adrese gönderim sağladığım anda hızlı bir şekilde işlemim onaylanıp hileme kavuşabilecek miyim? Litecoin işlem hacmi düşük olduğundan dolayı transferler daha çabuk gerçekleşiyor sanırım ama exodus cüzdan yeterince hızlı reaksiyon gösteriyor mudur acaba transfer işlemlerine?
Hileyi birilerini ezmek icin degil, digerlerine eşit olmak icin kullanıyorum...
AKG3Z3N

kralseraf wrote: 12 Sep 2019, 00:03
bthnsnt wrote: 07 Sep 2019, 12:47 Bu konuda problem var, btc ile vip üyelik ödemesi yaptım ve yaklaşık yarım saatte gerçekleşen btc transferleri için site 20dk ödeme süresi veriliyor. 20dk'yi geçince admin üyeliği onaylamıyor ve 48 iş saati içinde manuel işlemin ardından onaylayacağım deyip bekletiyor, ben ödemeyi yaptığım halde bekliyorum. Buna dikkat etmenizi öneririm.
btcturk'den litecoin aldım ve exodus cüzdana aktarım yaptım deneme amaçlı ve 5 dakika gibi sürede cüzdanıma birebir geldi. şimdi bu cüzdandaki parayı yeterli seviyeye getirip coin ile hileyi satın alma yerinde verilen 20 dk geçerli adrese gönderim sağladığım anda hızlı bir şekilde işlemim onaylanıp hileme kavuşabilecek miyim? Litecoin işlem hacmi düşük olduğundan dolayı transferler daha çabuk gerçekleşiyor sanırım ama exodus cüzdan yeterince hızlı reaksiyon gösteriyor mudur acaba transfer işlemlerine?
aynen hocam siz transferi sağlamanız yetiyor
kralseraf

AKG3Z3N wrote: 12 Sep 2019, 08:27
kralseraf wrote: 12 Sep 2019, 00:03
aynen hocam siz transferi sağlamanız yetiyor
sağolun
Hileyi birilerini ezmek icin degil, digerlerine eşit olmak icin kullanıyorum...
Ebu

Peki bu LiteCoin İle ödeme olayı nasıl olacak onu anlatıcak aydınlatıcak birisi var mı ? nasıl LiteCoini cüzdana alıyoruz nasıl ödüyoruz ne komisyon ödüyoruz ?
AKG3Z3N

Ebu wrote: 15 Sep 2019, 02:36 Peki bu LiteCoin İle ödeme olayı nasıl olacak onu anlatıcak aydınlatıcak birisi var mı ? nasıl LiteCoini cüzdana alıyoruz nasıl ödüyoruz ne komisyon ödüyoruz ?
hocam komisyon fazla değildir şuanki türk satıcılarına baktığınızda 1-2 tl komisyonu çok görüyorsanız şiddetle göz doktorunu tavsiye ederim litecoin her türlü kripto para satan sitelerden üyelik temin edebilirsiniz hocam eğer derseniz uğraşamam ben diye şöyle birde müjde vereyim yakında web sitesi açmayı düşünüyorum kripto para ile daha ucuza satışı düşünyorum
japonyali

AKG3Z3N wrote: 16 Sep 2019, 11:45
Ebu wrote: 15 Sep 2019, 02:36 Peki bu LiteCoin İle ödeme olayı nasıl olacak onu anlatıcak aydınlatıcak birisi var mı ? nasıl LiteCoini cüzdana alıyoruz nasıl ödüyoruz ne komisyon ödüyoruz ?
hocam komisyon fazla değildir şuanki türk satıcılarına baktığınızda 1-2 tl komisyonu çok görüyorsanız şiddetle göz doktorunu tavsiye ederim litecoin her türlü kripto para satan sitelerden üyelik temin edebilirsiniz hocam eğer derseniz uğraşamam ben diye şöyle birde müjde vereyim yakında web sitesi açmayı düşünüyorum kripto para ile daha ucuza satışı düşünyorum
oyunu oynayan kalmadı bence boşuna bu işe girme ;)
AKG3Z3N

japonyali wrote: 17 Sep 2019, 00:21
AKG3Z3N wrote: 16 Sep 2019, 11:45
oyunu oynayan kalmadı bence boşuna bu işe girme ;)
%40 dönebilirim wolfteam için değil

Return to “Turkish Zone”