akifcan57

Türkiyenin Kaliteli Güvenilir Cold Hack Bayisi

Adresimiz www.darkcheat.net
30 gün = 120 TL

Kredi Kartı , papara 7/24 online ödeme
7/24 online destek
burakmecit

Re: Türkiyenin Kaliteli Güvenilir Cold Hack Bayisi

kendisi meşhur dolandırıcı realitycheats tir bilginize ucuz alayım derken elinizdekinden olursunuz...
akifcan57

burakmecit wrote: 05 Oct 2019, 15:58 kendisi meşhur dolandırıcı realitycheats tir bilginize ucuz alayım derken elinizdekinden olursunuz...
İlgili site ile alakamız yoktur kanıt iletin??
ColdHackXYZ

Neye göre kime göre Türkiyenin en iyisi olduğu daha önemli bir hal alıyor tabi ki kendi sloganınızı bulmanız dileği ile iyi günler.
ColdHackSNET481

ColdHackXYZ wrote: 07 Oct 2019, 15:21 Neye göre kime göre Türkiyenin en iyisi olduğu daha önemli bir hal alıyor tabi ki kendi sloganınızı bulmanız dileği ile iyi günler.
Türkiye deki en kaliteli satıcıdır coldhacks.net aksini eden eşektir :) kalitenizi taklit ederler anca :))
ColdHackXYZ

ColdHackSNET481 wrote: 08 Oct 2019, 19:47
ColdHackXYZ wrote: 07 Oct 2019, 15:21 Neye göre kime göre Türkiyenin en iyisi olduğu daha önemli bir hal alıyor tabi ki kendi sloganınızı bulmanız dileği ile iyi günler.
Türkiye deki en kaliteli satıcıdır coldhacks.net aksini eden eşektir :) kalitenizi taklit ederler anca :))
Bu güzel izlenimi bırakabilmenin mutluluğu ile birlikte güzel düşünceleriniz içinde teşekkür ederiz.
akifcan57

Bayiliği bile bulunmayan üç beş kuruşsuz çocuk cocuklar laf dalaşına giriyor sakin olun size hakaret konusu değil bu farkında iseniz :)) bizim olduğumuz yerde köpekler ürüyor
burakmecit

akifcan57 wrote: 09 Oct 2019, 21:01 Bayiliği bile bulunmayan üç beş kuruşsuz çocuk cocuklar laf dalaşına giriyor sakin olun size hakaret konusu değil bu farkında iseniz :)) bizim olduğumuz yerde köpekler ürüyor
Kendisi VİpMAX ile İş ortağıdır. Resmi Bayi güvencesi vardır bilgine Olup olmadık rankına bakacağına önce sen geçmişini temizle Dolandırdığın insanların Nasıl hakkını vereceksin onu düşün.

Realitycheats in ta kendisi sin
ColdHackXYZ

akifcan57 wrote: 09 Oct 2019, 21:01 Bayiliği bile bulunmayan üç beş kuruşsuz çocuk cocuklar laf dalaşına giriyor sakin olun size hakaret konusu değil bu farkında iseniz :)) bizim olduğumuz yerde köpekler ürüyor
Bayiliği ön plana sürerek bir kaç küçük çocuğun bile kullanmaya utanacağı laflar kullanmak acizliğinin göstergesi olduğunu umarım tekrar düşünürsen anlayacağını ne kadar kendim dahi inanmasamda umut ediyorum. Bu arada bayiliği bile bulunmayan dediğiniz kendinizi bu şekilde akladığınız veya aklamaya çalıştığınız sitenin 500’den fazla lisansı olup gün geçtikçe güven kazandığını ve daha çok büyüdüğünü sizin hayal ettiğiniz mevkileri çoktan aşmış olduğunu kendiniz daha iyi bilmektesiniz gerçekler acıdır ki ne yazık ki gerçeklerin gölgesinde elbetteki kısa bir süre içerisinde kaybolup kabulleneceğiniz aşikâr daha fazla aksi bir durum olmadığı sürece konunuzda yorum yapmayacağımı belirtmek istiyorum bu konuyuda burda açıklığa kavuşturup kapatıyorum iyi günler dilerim.
japonyali

ColdHackXYZ wrote: 10 Oct 2019, 23:26
Bayiliği ön plana sürerek bir kaç küçük çocuğun bile kullanmaya utanacağı laflar kullanmak acizliğinin göstergesi olduğunu umarım tekrar düşünürsen anlayacağını ne kadar kendim dahi inanmasamda umut ediyorum. Bu arada bayiliği bile bulunmayan dediğiniz kendinizi bu şekilde akladığınız veya aklamaya çalıştığınız sitenin 500’den fazla lisansı olup gün geçtikçe güven kazandığını ve daha çok büyüdüğünü sizin hayal ettiğiniz mevkileri çoktan aşmış olduğunu kendiniz daha iyi bilmektesiniz gerçekler acıdır ki ne yazık ki gerçeklerin gölgesinde elbetteki kısa bir süre içerisinde kaybolup kabulleneceğiniz aşikâr daha fazla aksi bir durum olmadığı sürece konunuzda yorum yapmayacağımı belirtmek istiyorum bu konuyuda burda açıklığa kavuşturup kapatıyorum iyi günler dilerim.
öyle diyosunuz da sizin hepinizin yaptığı işde acizliktir bir oyunda hile satmak milletin hakkına girmek acizlik değilde ne ?

Return to “Turkish Zone”