kadir1977

Türk bayii vipsatinal sitesi ilgilenmiyor

S.a sayın site görevli arkadaşlar türk bayii sitesinde ilgi alaka yok vip satinal adlı site resmi bayii ama para yolladim dün aksam 7 civarı hala kontrol ediliyor yazıyor sizden ricam satıcı bayilerinizi biraz kontrol edilmesi lütfen yardım edin bu konuya siz tavsiye ettiniz için bayimiz dediginiz için oraya gittik buradan türkiye için ödeme yöntemi yapın başkalarıyla muatap etmeyin lütfen yardım edin bu konuya
VipMAX

Re: Türk bayii vipsatinal sitesi ilgilenmiyor

kadir1977 wrote: 25 Oct 2019, 13:40 S.a sayın site görevli arkadaşlar türk bayii sitesinde ilgi alaka yok vip satinal adlı site resmi bayii ama para yolladim dün aksam 7 civarı hala kontrol ediliyor yazıyor sizden ricam satıcı bayilerinizi biraz kontrol edilmesi lütfen yardım edin bu konuya siz tavsiye ettiniz için bayimiz dediginiz için oraya gittik buradan türkiye için ödeme yöntemi yapın başkalarıyla muatap etmeyin lütfen yardım edin bu konuya
A.selam Kadir Bey Mesai saatlerinde kontrol edilmektedir. Ödemeler Ve sizin Ödemeniz Onaylanmadı İptal edildi
Dekont resminizi Ödeme bildiriminizle Beraber Göndererek Tekrar Bildirim Yapınız Lütfen.

[*] Yatırdığınız Bankayı yanlış seçtiğiniz için Ödemeniz İptal edilmiş. Doğru Bilgiler İLe Eksiksiz Şekilde ödeme Bildirimi Yapmanız Ödemenizin ONayını Ve lisansınızın teslimatını Hızlandırır.

En eski ve en güvenilir Bayi olarak Elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Cold Hack Satışlarını Kapatmayı düşünüyorum ( Nedeni Hiçbir Şekilde Bir gelir elde edilmiyor.)
Normal Üyeler Yüzde 10 indirimli alırken ben İndirimsiz Alıyorum bilginize Bu Nedenle Coldhack Satışlarını Bu ayın sonunda kapatmayı düşünüyorum.
VipMAX

Ödemeniz Onaylanmıştır. Lİsansınız 1 ay süre ile uzatılmıştır.
Sevgi210

vip satın aldan satın aldım cold hacki 2 gündür kullanamadım hem code 126/! hemde code 102 kodu veriyo yardımcı olurmusunuz lütfen
VipMAX

Sevgi210 wrote: 31 Oct 2019, 14:26 vip satın aldan satın aldım cold hacki 2 gündür kullanamadım hem code 126/! hemde code 102 kodu veriyo yardımcı olurmusunuz lütfen
Sevgi21 (Admin ban) hileyi açarken Belliki Yasadışı Bir işlem yapmışsınız ve hileniz ban yemiş Neden Ban yediğiniz hakkında bir fikrim yok Bunu Detaylı öğrenmek için burdan Coldcristale ingilizce şekilde mesaj atarak detay alabilirsiniz.

Hileyi Kullanırken Hiçbir Programın açık kalmadığından emin olunuz Veya hile dosyasında oynama yapmayınız. Açık aramayınız Otomatik Banlanır Lisansınız Ard niyet algıladığı için
kaanreis600

Aynı görüşteyim . Sabahtan beri stok bekleniyor diyor. Yazdıklarıma ne cevap veriliyor ne de bilgi gerçekten yazık günah

Return to “Turkish Zone”