AKG3Z3N

Re: Cold Hack Nasıl Satın Alırım

PubG-Premium wrote: 24 Dec 2019, 17:31 Rankın olmaması değil ben ColdCristal'in söylediğine dayanarak yorum yapıyorum.
birçok konuda gerekli bilgiye sahibim. otomatik lisans teslimatı için api ile ilgili çalışma devam ediyor. coldcristal bunu tamamlamadan siz bir şey yapamazsınız.
bayi olmana bazı şahısların satışına şimdilik hoşgörülü davrandığını söyledi.. ama şimdilik. dilersen ss de paylaşabilirim.
;)
Bazı şahısların demekle benide kastetmişsinizde :) inanın davransın davranmasın artık umrumda değil ben ona son sözümü söyledim birşey diyecekse gelsin söylesin
PubG-Premium

Bu durumu polemik haline getirmeye gerek yok.. ben size söylenileni söylüyorum. Kendisine başvuruda bulundum ve aynı gün kendisinden cevap aldım. sizin aranızda geçen konuşmalar benim bilgim dışında. size ne gibi sözler verdi ya da ne vadetti bilmem. bana söylediğini söylüyorum. Gerisi sizinle onun arasında. Bazı şahıslar diyerek bir kişi üzerinden konuşmadım sadece sorduğum sorunun cevabı olarak bana yazdığı mesajdı :D
AKG3Z3N

Bakın sizin beni uyarmanıza gerek yok burda uyarıcak bi kişi var oda coldcristal ben ondan bir uyarı almadım bana verdiği vaadler benimle onun arasında ama oda beni biliyor şuana kadar kaç müşteri coldcristale msj gönderelim sözünü tutsun dedi inanın kanıtınıda gösterdim dönüyorum dönmemin sebebide müşterilerin ilgisi tepkisi ben kimi almış kime gün içinde cevap verdi beni ilgilendirmez isterse artık coldcristal in verdiği kararların gözümde hiçbir değeri yok sizee adminlik versin benlik bu durum yok olamazda ben size sadece söyledim ben onun zaten bayisiyim sizinle bi problemim yok ama belliki sizin bizimle var ama şunu unutmayınki sizden ne iyi bayiler bayi olmayanların satışına karışmadı ama sizi görüyorumki bi alıp veremediğiniz var burda tercih müşteriye aittir burda bize leke sürmeyin satışınıza bakın aramızdaki husumet olmasın bakın biz size bi saygısızlık ettikmi etmedik ama önceki mesajınız tehdit içeriğinde
PubG-Premium

benim de kimseye saygısızlık ettiğim yada etmeye çalıştığım yok. ayrıca tehdit hiç yok. benimde kimseyle bir alıp veremediğim yok. söylediğiniz gibi herkesin kendi seçimi. Yanlız şu bir gerçektirki herkes kendi hakkını savunmalı. Eğer ben bu Firmanın bayisi isem işime sahip cıkmalıyım doğrumudur?

Bayi olmadan satış yapan kişilerin önüne geçmek için gereken neyse onu yapmalıyım. Aynı şey sizin içinde geçerli, yani siz bayi olsanız ve ben bayi olmadan satış yapmaya çalışsama sizin ban söylediklerinizi makul karşılamam gerekir. Bayi olduğunuzu söylüyorsunuz ama benim gözümde şuan burada sadece kayıtlı bir kullanıcısınız. Konuşun Cold la alın rankınızı sonrasında gerekirse her dakika sohbet edelim seninle.. benim kişilerle hiçbir problemim olmadı olamaz.
İyi Günler.
AKG3Z3N

Ben bir resmi bayiyim o kişinin son bu 3 ayda en fazla hilesini satan adamım ben bayilik dışında kaç kişi gördüm satan çamur attımı atmadım atmamda bugün sizde sitemi düşman olarak görseniz ben yine kabul etmem saygımı korurum ve şuandada bayiyim ve tekrar ediyorum ben artık satışıma bakarım ve tekrar ediyorum şuandada bayiyim ve bayi olmadan satış yapan kişilerlede dostça sohbet ediyorum ve kusura bakmayın ben kişiye rankına sitesine bakmıyorum güvenirliliği ve saygısına bakarım ve ı satış yapanlarada saygı gösteririm hatta sayfamda gezinirler yine ses çıkarmam müşterilerimde görür dc adresimde kimse birşey demez
PubG-Premium

PubG-Premium wrote: 24 Dec 2019, 20:14
İyi Günler.

Return to “Turkish Zone”