dffy

Cold satın almak istiyorum

İyi günler arkadaşlar coldhack satın almama yardımcı olabilecek bir arkadaş varmıdır acaba ?
UykusuzColdTeam

Re: Cold satın almak istiyorum

Pm atılmıştır.
Uykusuz..
PubG-Premium

Websitemiz üzerinden online satın alabilirsiniz.
xCombatStar

Bayiler pahalıya satıyor uykusuz un discordunda ücretsiz bir şekilde yardım ediliyor direkt 17.5 dolar verip alabilirsin detaylı anlatım discordda
Siberwolf

xCombatStar wrote: 23 May 2020, 16:30 Bayiler pahalıya satıyor uykusuz un discordunda ücretsiz bir şekilde yardım ediliyor direkt 17.5 dolar verip alabilirsin detaylı anlatım discordda
katılıyorum
Etinden korkanın kemiğini .......
PubG-Premium

xCombatStar wrote: 23 May 2020, 16:30 Bayiler pahalıya satıyor uykusuz un discordunda ücretsiz bir şekilde yardım ediliyor direkt 17.5 dolar verip alabilirsin detaylı anlatım discordda
tabiki bu sizin seçiminiz. resmi olayan bayiden satın almaya çalışıp dolandırılan ve sonra bayilerin kapısında ağlayan cok kişi tanıdım :D
UykusuzColdTeam

PubG-Premium wrote: 23 May 2020, 16:39
tabiki bu sizin seçiminiz. resmi olayan bayiden satın almaya çalışıp dolandırılan ve sonra bayilerin kapısında ağlayan cok kişi tanıdım :D
Hayır dostum siz yanlış anladınız bizi buyrun gelip kendiniz görü.
Biz asla bize ödeme yapın demiyoruz gelen istekleride reddediyoruz kripto para sitelerinden nasıl alınacağını detaylıca yazdık.
Sadece yöntemi anlatıyoruz gerisi üyelerin tercihi ayrıca sizde gelecek olursanız eyer hala nasıl alacağını bilmeyen arkadaşları size kefil olarak yönlendirebiliriz.
Detayları dc de konuşabiliriz.
Bol kazançlar teşekkürler.
Uykusuz..
PubG-Premium

Benim söylemim genel bir söylemdi. bunu yanlış anlamayın. ama bu gerçek. bir cok insan geldi bana farklı kişiler tarafından dolandırılan. buyüzden bayilerin konularına yorum yapıp baltalamaya çalışan insanların söylemlerine itimat edilmemesi tavsiye ediyorum. Sizin yaptığınıza da saygı duyarım. ben satış yapıyorsunuz diye düşünüyordum. kusura bakmayın.
berkreis2

Uykusuz hocam discord atarmısnz bana da yardımcı olmanızı rica ediyorum

Return to “Turkish Zone”