tahacel1k

Cold hack alımı yardım

Sitedeki ödeme yöntemlerinden cold hack almak istiyorum yardımcı olabilcek olan varmı
Erly

Re: Cold hack alımı yardım

BTC Türk'e kayıt olup oraya hilenin güncel fiyatı kadar TL yatır daha sonra BTC Satın al bölümüne gelip yatırdığın kadar hepsine BTC Satın al daha sonra BTCTürk Pro indir mobil'e veyetta internet üzerinden'de giriş yapabilirsin en üst kösede YATIR değil Çek var oraya girip senden istenilen hesaba istenilen BTC'yi Yatırmanı isticek oraya girip hesap ve istenilen btc'yi tutarı yaz ve çek diyerek göndericeksin zaten sistem otamatik olarak algılıyor param yancak mı felan filan düsünme sistem otamatik isliyor 15-20 dakika'da lisans teslim ediyorlar. Fakat BTCTürk kayıt olman gerektiginde senden bilgileri istiyorlar buda BTC Çekme gibi islem sürecinden 48 saat geçmesi gerekiyor . Dediklerimi yaparsan başarılı bir sekilde lisans teslim ediliyor yeterki fazla gönderme veyetta eksik , sistem senden ne kadar yatırman gerekiyor diyorsa o kadar yatır . İYİ OYUNLAR
C++

Erly wrote: 29 Dec 2020, 13:25 BTC Türk'e kayıt olup oraya hilenin güncel fiyatı kadar TL yatır daha sonra BTC Satın al bölümüne gelip yatırdığın kadar hepsine BTC Satın al daha sonra BTCTürk Pro indir mobil'e veyetta internet üzerinden'de giriş yapabilirsin en üst kösede YATIR değil Çek var oraya girip senden istenilen hesaba istenilen BTC'yi Yatırmanı isticek oraya girip hesap ve istenilen btc'yi tutarı yaz ve çek diyerek göndericeksin zaten sistem otamatik olarak algılıyor param yancak mı felan filan düsünme sistem otamatik isliyor 15-20 dakika'da lisans teslim ediyorlar. Fakat BTCTürk kayıt olman gerektiginde senden bilgileri istiyorlar buda BTC Çekme gibi islem sürecinden 48 saat geçmesi gerekiyor . Dediklerimi yaparsan başarılı bir sekilde lisans teslim ediliyor yeterki fazla gönderme veyetta eksik , sistem senden ne kadar yatırman gerekiyor diyorsa o kadar yatır . İYİ OYUNLAR
Ya da paribu kullanabilir onda 48 saat süresi vesaire yok direkt olarak yollayabiliyorsun.
tahacel1k

paribuda bakiye yaptım tam tl ye denk gelen fiyatına ama aktarım yapamadım yardımcı olurmusun
burakgrey

Merhaba vipsatinal.com dan ödeme yaptım ama adminler bakmıyor yardımcı olurmusunuz
tj209

Erly wrote: 29 Dec 2020, 13:25 BTC Türk'e kayıt olup oraya hilenin güncel fiyatı kadar TL yatır daha sonra BTC Satın al bölümüne gelip yatırdığın kadar hepsine BTC Satın al daha sonra BTCTürk Pro indir mobil'e veyetta internet üzerinden'de giriş yapabilirsin en üst kösede YATIR değil Çek var oraya girip senden istenilen hesaba istenilen BTC'yi Yatırmanı isticek oraya girip hesap ve istenilen btc'yi tutarı yaz ve çek diyerek göndericeksin zaten sistem otamatik olarak algılıyor param yancak mı felan filan düsünme sistem otamatik isliyor 15-20 dakika'da lisans teslim ediyorlar. Fakat BTCTürk kayıt olman gerektiginde senden bilgileri istiyorlar buda BTC Çekme gibi islem sürecinden 48 saat geçmesi gerekiyor . Dediklerimi yaparsan başarılı bir sekilde lisans teslim ediliyor yeterki fazla gönderme veyetta eksik , sistem senden ne kadar yatırman gerekiyor diyorsa o kadar yatır . İYİ OYUNLAR
btc kesinti yapıyor mu gönderimler ne kadar kesinti yapacağını söylüyor mu

Return to “Turkish Zone”