Silence

Coldhack almak istiyorum?

Coldhack satışları aktif mi ve hangi siteler resmi bayi? Fiyatı nedir, en ucuz nasıl temin ederim, bilgilendirebilir misiniz? Teşekkürler
PubG-Premium

Re: Coldhack almak istiyorum?

www.playeraim.com sitemizden satın alabilirsiniz.
buseveahmet

PubG-Premium wrote: 19 Jan 2021, 03:18 www.playeraim.com sitemizden satın alabilirsiniz.
Kendisinden satın almamanızı Kredi kartı bilgilerinizi kayıt edip sonradan kullanma ihtimali var
hile siteleri resmi şekilde sanalpos alamadıkları için dolaylı yollar ile işlemler yapılıyor bu riske girmemenizi önemle rica ederim. size her ne kadar güvenli 3d ssl vs derlerse de inanmayın ki olursa da ödeme firmasından sorun ben bu siteden bu ürünü alcam bir sıkıntı sorun olurmu diye teyit ediniz. Yoksa kart bilgileriniz ortalık malı olur bilginize
PubG-Premium

buseveahmet wrote: 20 Jan 2021, 09:51
PubG-Premium wrote: 19 Jan 2021, 03:18 www.playeraim.com sitemizden satın alabilirsiniz.
Kendisinden satın almamanızı Kredi kartı bilgilerinizi kayıt edip sonradan kullanma ihtimali var
hile siteleri resmi şekilde sanalpos alamadıkları için dolaylı yollar ile işlemler yapılıyor bu riske girmemenizi önemle rica ederim. size her ne kadar güvenli 3d ssl vs derlerse de inanmayın ki olursa da ödeme firmasından sorun ben bu siteden bu ürünü alcam bir sıkıntı sorun olurmu diye teyit ediniz. Yoksa kart bilgileriniz ortalık malı olur bilginize
"3d ssl vs derlerse de"
güzel kardeşim bunu biz demiyoruz sistem diyor. biraz bu işlerin nasıl yürüdüğünü anlamanız lazım. bu işlemlerin olduğu yerde kayıt işlemi yapılmaz.
mertcan6446

playeraim.com dan satın alamıyorum bulamadım?
PubG-Premium

mertcan6446 wrote: 20 Jan 2021, 17:12 playeraim.com dan satın alamıyorum bulamadım?
hocam siteye kayıt olup bakiye yükleyeceksiniz.
websitemizde türkçe dil seçeneği var.
önce kredi yükleyin 20$ sonra sipariş verin
buseveahmet

PubG-Premium wrote: 20 Jan 2021, 14:13
buseveahmet wrote: 20 Jan 2021, 09:51
"3d ssl vs derlerse de"
güzel kardeşim bunu biz demiyoruz sistem diyor. biraz bu işlerin nasıl yürüdüğünü anlamanız lazım. bu işlemlerin olduğu yerde kayıt işlemi yapılmaz.
Hangi sistem diyor bu veya hangi banka hile sitesine sanalpos verir varsa bir belgen dayanağın koyda ortaya görelim.
Önce kart bilgilerini kayıt edip sonra başka başka yerlerden bakiye çektirmek pek etik değil sanırım. Şahsen Kredi kartı ile bir yasal olmayan bir siteye ödeme yapmak istemem güvenemem risk var orda.
PubG-Premium

Kodlama hakkında hiçbir fikrin yok sanırım. ilk bahsettiğin olayla şimdi uydurmaya çalıştığın olay birbirinden cok farklı..
Ve sen bu dünyayı türkiyeden ibaret sanıyorsun galiba :)
madem kimse sanal pos vermiyor bana bu kadar müşteri neyle ödeme yapıyor? hiç düşündün mü? Türkiyede yaşadığın için bazı durumlar sana saçma gelebilr. Ama benim bulunduğum ülke senin kadar dar görüşlü değil.
Şimdi güzel kardeşim 3. Partı yazılım satmak suç değil..... Çünkü neredeyse tüm oyunlar 3. Partı servislerden hizmet alır. Eğer sana Oyun firması tarafından direkt olarak bu ürünü Oyun için desteklemedikleri belirtirlerse ozaman bu oyun için sattığın ürün yasak kabul edilir. neyse sana bu kadar teknik konu yeter kardeşim.
gün gelir alışveriş yaptığın kişi enselenirse onun banka hesapları zaten kontrol edilir devlet tarafından. BIR DE oyun firması kullanıcılar için şikayette bulunursa Çöldeki zürafa gibi ortada olacaksın. iyi günler dilerim sana güzel kardeşim. oyunun tadını çıkar ;)
asdasdrt

bende cold hack almak istiyorum da playeraimden alınca ne kadar süreliğine sahip oluyorum sitede yazmamış da süresiz mi yoksa ? wolfteam için
coldhacksatinalin

asdasdrt wrote: 26 Jan 2021, 11:08 bende cold hack almak istiyorum da playeraimden alınca ne kadar süreliğine sahip oluyorum sitede yazmamış da süresiz mi yoksa ? wolfteam için
instagram SCAM SITE'ine yazın size yardım edelim. 7/24 destek

Return to “Turkish Zone”