Semihs66

Hileevreni.com COLDHACK HELP Yugimoto

ColdHackımı Uzun Süredir Bekliyorum ve hala teslime dilmedi soru sordum forumda 1 gün ban attılar hem söverek.

http://i.imgur.com/zgQkAnE.jpg
Shenko

Re: Hileevreni.com COLDHACK HELP Yugimoto

Semihs66 wrote:ColdHackımı Uzun Süredir Bekliyorum ve hala teslime dilmedi soru sordum forumda 1 gün ban attılar hem söverek.

http://i.imgur.com/zgQkAnE.jpg
Yalan atmaya devam edersen yasağını sınırsız a çıkaracağıM

Sana hileevreni.Com için burada kimse yardimci olamaz eğer B7radan yardım istiyorsan yasağın 1 gün ken sınırsız yaparım yardım etsinler de görelim

Bir insana bir kere anlatılır ancak siz laf anlamaz forumda her önüne gelen yere dengesizce yazarsaniz gereğide yapılır yasağın 1 gündür ve otomatik kalkacaktır ancak bu şekilde devam ederseniz sınırsız a cikarilacaktir
Semihs66

ben engelimin şimdi kalkmasını istiyorum + hergün verilcek diyosunuz sürekli indirimde tarih atıyosunuz verilmiyor.

bu nasıl iş anlamadım şimdide bu geceye atılmış .

benn çalışıyorum ve tatil günüm bugün tek yarın versende giremem alla alla.

hile mi bana bugün vermiceksen ben paramı istiyorum.
Shenko

Semihs66 wrote:ben engelimin şimdi kalkmasını istiyorum + hergün verilcek diyosunuz sürekli indirimde tarih atıyosunuz verilmiyor.

bu nasıl iş anlamadım şimdide bu geceye atılmış .

benn çalışıyorum ve tatil günüm bugün tek yarın versende giremem alla alla.

hile mi bana bugün vermiceksen ben paramı istiyorum.
Buradan yazmaya devam ederseniz yasaginiz sinirsiza cikarilacak herkez gibi sizde beklemek zorundasiniz

lisanslar sirasina gore aktif ediliyor sizin bir ayrimcaliginiz yoktur bu son uyarimdir daha sonra buradan yazmaya istediginiz kadar devam edin bir sonuc alamazsiniz.
Semihs66

Hocam beni engellediniz benim tek tatil günüm bugün yarına kadar napıcam ben ya .s Bari engelimi açın öyle bekleyim.
Shenko

Semihs66 wrote:Hocam beni engellediniz benim tek tatil günüm bugün yarına kadar napıcam ben ya .s Bari engelimi açın öyle bekleyim.
hitlan.net te itraz bolumu denilen bir sey var burada itraz edemezsiniz bir daha yanit verilmeyecektir yazilariniza ve her itraziniz icin yasaginiz 1 gun artiralacaktir

http://www.hitlan.net/konu-ceza-itirazi ... kuyun.html

her seyin bir prosofuru ve her forumun bir kurallari mevcuttur kural ihlali edenler gerekli cezayi almaktadir vede alacaklardir bu herkez icin gecerlidir.
Semihs66

Konu Açılmıştır.
Yuuutiko

Eger beraber bir cözüme varamazsaniz bana özel mesaj atarsiniz, acik ortamda tartismaya gerek yok.

Return to “Turkish Zone”