snoxd32a

reseller hakkında

merhaba ben shenko nun sitesinden almıştım ama reseller den çıktı heralde ve hile hayla gelmedi sonuç nedir ?
Yuuutiko

Re: reseller hakkında

Resellerlikten atilali 2 hafta oldu nerdeyse, milleti dolandirdigi icin resellerligine son verildi.
Kendiyas

yugimotohestolemymoney wrote:yugimoto ve malcom a güvenme kardeş baştan iyi gibi görünürler ebeni sikerler benim 800 euromu çaldı hırsızlar

asıl shenko güvenilirdir yugimoto orospu çocuğudur shenkou ilk baştan beri kıskanmaktadır utanmazsa shenkonun sikini yalar
müsadenizle bir siktir çekmek istiyorum.
Graphics Card: NVIDIA GEFORCE 750M (4GB)
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU @2.40GHz 2.40GHz
RAM: 12,00 GB
Computer Typer: Laptop
MalcolM-X

Kendiyas wrote:
yugimotohestolemymoney wrote:yugimoto ve malcom a güvenme kardeş baştan iyi gibi görünürler ebeni sikerler benim 800 euromu çaldı hırsızlar

asıl shenko güvenilirdir yugimoto orospu çocuğudur shenkou ilk baştan beri kıskanmaktadır utanmazsa shenkonun sikini yalar

Bosver Baba annesı kasarı
MalcolM-X

yugimotohestolemymoney wrote:
Kendiyas wrote:

annene diyebilirsin daha önce shenko burada resellerken neredeydiniz neden ağzınız açılmıyordu orospu evlatları ne oldu şimdi adam coldcrıstall ile konuşmasını yayınladı gir sitesine araştır coldcristall bırakmamamsı için nasıl yalvarmış gör gavatın evladı
Ulan pıc ben 50 defa dedım senın ne kadar orospu cocugu oldugunu ne yaptıysan yugı ve coldun dasssagını yalayıp enı banlattırdın fırsat vermedın sımdı ananı sıkıyorum

Return to “Turkish Zone”