MalcolM-X

Hileevrenı/Dolandırıcıdır Dıkkatlı Olun dostlar

Yugımotto Oncelıkle Konum sabıt Kalırsa Sana Mutesekıl Olurum Sımdıden Anlyasısın ıcın Tesekur edıyorum

Bakın arkadaslar Shenko dımov Yanı Hıtlan.com Bır dolandırıcıdır Bunu Cogu Sıtede ısmını aratarak bulabılırsınız r10 da Kendının Banladıgını ve 4 kısıyı dolandırıldıgı barızdır ve uyelıgınız varsa sorabılrısınız

Burdan Sunu cıkarta Bılırsınız Bu adam wolfhelperde yugımotonun arkadası olan b6 dollandırmıstır Sıze tekrar dıyorum Sız daha resıt degılsınız kımlıgınızı verse ne olacak bu uckagıtcıyı kalle almayın ve bundan Hıle almayın bunu bu adam sıteyı elemanın bırınden aldıgında ustune basa basa soylemıstım Bu cıngeneden bısey almayın dıye ama benı kımse dınlemedı

Hatta Ben yugımottoya soyledıgımde Benı banlamıstı ben 30 aysına gelen bır adamım kımın kac para ettogono bılırım yugi bu adam guvenmıs ve bu adam bu akdar alcaksa kendınle 1 sene boyunca dost oalrak gordugu bır adam kazık atmıs hatta kendı ıs yaptıgı ınsanı dolandırmıssa buna namussuzluk denır

Kendı domaın satıgını soyledıgı sıtede resımler paylasmıstır arkadaslarım dıyerek ve sırketımız dıyerek Arastırın ve bakın O elemanların kım oldugunu google gorselden Bu adam bulgarıstan cıngenesıdır Asla ama asla guvenmeyın

Arkadaslar halla bunun satıs yaptıgını ınan ınsanlar goruyorum Bakın Bu adam cıngene bozması buna parayı ver ne yaparsan yap arkadaslar yapmayın buna destek olanalra dıyorum Kul hakkına gırıyorsunuz
Kendiyas

Re: Hileevrenı/Dolandırıcıdır Dıkkatlı Olun dostlar

Aynı konular birçok kez açıldı. gerekli açıklamalarda yapıldı.

viewtopic.php?f=20&t=6808
Graphics Card: NVIDIA GEFORCE 750M (4GB)
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU @2.40GHz 2.40GHz
RAM: 12,00 GB
Computer Typer: Laptop
Yuuutiko

Arkadas vip üye olmadigi icin konuyu göremez.

MalcolM-X, Shenko resellerlikten atilmistir. Nedeni seninde söyledigin gibi dolandiriliciktir, yani suan ondan alisverid yapan kendi sorumlulugu ile yapiyor demektir.
White_

Daha bugün para yatırdım o site için :) ŞAns yok bende arkadaş... Bu siteden direk hile almak istiyorum satışlar açık mı ve lisansı mı hemen teslim alabiliyor muyum? Akşam iş çıkışı para yatırsam yarın hileyi kullanabilr miyim?

Tek yöntem CashU sitesi midir?
Kendiyas

White_ wrote:Daha bugün para yatırdım o site için :) ŞAns yok bende arkadaş... Bu siteden direk hile almak istiyorum satışlar açık mı ve lisansı mı hemen teslim alabiliyor muyum? Akşam iş çıkışı para yatırsam yarın hileyi kullanabilr miyim?

Tek yöntem CashU sitesi midir?
İlk alımınsa tek yöntem cashu (duyduğuma göre yugimoto skypedan paypal ile de satıyor ama bana geri dönüş yapmamıştı :D). coldcristal genelde 2 saat içerisinde lisansını aktive ediyor en kötü 24 saat oda taş çatlasa yani. eğer gecikmeler olacaksa önceden yazıyor zaten. Ha dersen ki cashu yapamadım alamadım coldhack.gen.tr diye bi site var wolfhilem diye geçen site oradan aldım ben güvenilir 5 saate de teslim etti (mesaiden sonra almış olmama rağmen) fiyatda aynı gibi bişey 5 lira oynar en fazla kolay gelsin :)

- Kendiyas
Yuuutiko

wolfhilem reseller olmadigi icin kendi sorumlulugun üzerine alisveris yaparsin, sorunlardan biz sorumlu degiliz.

Skype virtual server'de acik oldugu icin pek girmiyorum, girersemde cok mesaj oldugu icin cevap vermiyorum :lol: Ama yeni actigim siteden direk paypal ile alinabiliniyor.
Kendiyas

sağol yugi :D 1 hafta bekledim cevabını :D
Yuuutiko

Kilit

Return to “Turkish Zone”