MalcolM-X

hitlan.netveya Hile evrenı Hakkında

Arkadaslar orda calısan mod arkadaslardan duyduguguma Gore Ben ve yugıye bır takım hakaretler edılmıs ve benım yalakam falan yazmıs

Sımdı Bu Annesı Kasara Sunu demek ıstıyorum Acaba benle Yugı senın kac kere karını ne yaptıkkı seyımız o kadar tatlı geldı halla agzına alıorsun

Agızdan almayı kes Ulan serefsız heryerden Banlanan benmıyım daha gecen sene Donanım haberden sıktır etmedınmı 3 kısıye host satmıs ve paralarını ıade etmemıstın r10 da yorumlar ortada dıor ben kendımı banlattım

Ulan sen kımsın ben senın yalakan olayım bulgar cıngenesı sızın turkce konusmaktan baska turklukle alakanız yok

Bu annesının Gecmısten evlılık vıdeosu shenko yazar acıklamada

https://www.youtube.com/watch?v=IbXhuFZABHs

Buna ınanmayın arkadaslar vıp bolumdede Burdada Magdurlar ortadadır Bu eleman yanına 2 3 bebeyı alıp admınlık verıp cocuklarıda kendı nyanına cekmek ıstıyor

Ben gecmıstede bazı ınsanların yanlısını gordugumdede gun yuzune ıkarmıstım benım ıcın onemlı olan ınsanlara yanlıs yapmamak

Bu adam geldıgınde ta 2 sene once bu namus yoksunu karısını satan adama Guven olmuyacagını basta soylemıstım kımse dınlememıstı ben ılerıyı goren bır ınsanım
Benle yugıtı terbıyesız sevıyesız ortamına cekme faceden bır takım seyler paylasmıssın ıste benım sırkettım falan

http://telepointcomm.com/

Bu paylastıgın yerın resmı bolgesı yalancı kopek fottolardada kıraladıkları bayanları goturuyorlar bulgar cıngenesı cıganın kurva pedal

aman ıtımat gostermeyın bu ınsanları dolandırarak bı yere gelmeye calısıyor nAMUSSUZ ADAM yok sızı mahkemeye verecem Yok avukatlarım var ulan ılk basta karnını doyur ac ıt mıllettın parasını 12 yasındakı cocukların parasına goz dıkken serefsız bır cocuk ne hevesle sana para yattırıyor onun parasını allıorsun
Kendiyas

Re: hitlan.netveya Hile evrenı Hakkında

Hocam yetmedimi bu mesele artık?

Edit: Demek istediğim o herifin ne mal olduğunu herkes anladı 100 tane konu açmanın lüzumu yok
Graphics Card: NVIDIA GEFORCE 750M (4GB)
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-4700HQ CPU @2.40GHz 2.40GHz
RAM: 12,00 GB
Computer Typer: Laptop
Yuuutiko

Re: hitlan.netveya Hile evrenı Hakkında

Yav, Shenko sitesinde konu acti diye niye bu kadar sinirleniyorsun? Adamin sitesinde en fazla 10 tane aktif üye var, o online listesi haftalara dayaniyor, bilemedin 3-4 aya dayaniyor. Ocak ayinda actigim bir hesap hala online suan öyle düsün.

Ne derse desin, takma kafani, yorma güzel kafani, bu adam kitapsizin tekidir milletin parasini calmaktan zevk aliyor, hic sinirlenip buraya konu acmaya gerek yok, yani ne mal oldugunu herkez biliyor. Konuyu kitliyorum ve bir daha acmamani rica ediyorum.

Return to “Turkish Zone”