MrBugra

Resellerler yardım lütfen

Arkadaşlar ben hile satın almıştım fakat üzerinden 1 hafta geçtikten sonra Your subscription has exired.Visit www.coldhacks.com to renew it hatası alıyorum kodu Eror Cod:103 gözüküyor.Arkadaşlar mağdur duruma düştüm param boşuna gitti lütfen yardım edin hakkımı alıyım.Alamassam da yukarıda allah var.Hilemi facebook üzerinden mesajlaşarak almıştım o yüzden buradaki adını bilmiyorum bana satanın.Olmassada yukarıda allah var yahu.Resellerler lütfen dikkate alın ve çözüm için çalışın.
Yuuutiko

Re: Resellerler yardım lütfen

Kimden aldigini soylemen lazim, resellerimiz olup olmadigini kontrol ederiz.
MrBugra

Facebook tan fake hesap açıp adını alıcam ozaman
MrBugra

Shenko muymuş neymiş öyle birşey.
Yuuutiko

Shenko adli reseller nerdeyse 3 hafta önce resellerlikten alindi, kendisi müsterilerimizi dolandiriyordu. Eger kendisi tarafindan dolandirildiysaniz, bilisim suclarina veya bankaniz ile iletisime gecmeniz gerekiyor, bizim yapacagimiz birsey yok.
MrBugra

Bari kalan lisansımı tamamlayın yahu param boşuna gitti buranın resellerimiş işte.
penthagon-wt-61

YuGiMoTo wrote:Shenko adli reseller nerdeyse 3 hafta önce resellerlikten alindi, kendisi müsterilerimizi dolandiriyordu. Eger kendisi tarafindan dolandirildiysaniz, bilisim suclarina veya bankaniz ile iletisime gecmeniz gerekiyor, bizim yapacagimiz birsey yok.
Yugimoto galiba özel mesaja cevap vermeyeceksin ben resellerlikten atılmadan 2 ay önce shenko ya ödeme yaptım hala hilemi alamadım mağdurum ben parayı yatırdığımda resellerinizdi ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum özel mesajdan kanıt bile yolladım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum!!
Yuuutiko

Benim elimden birsey gelmiyor, kurallar böyle, reseller'lere kefil olmuyoruz, sadece özel rank verip bazi yetkiler veriyoruz, ne kadar önem vererek secsekte böyle aksilikler oluyor ve bunlari degistiremeyiz.

Bizim sitemizden almak 100% güvenli yontemdir, Reseller'ler bu sitenin alt bayisi bu gercek hayattada internet hayatindada böyle, bunu degistiremeyiz, ne yazikki biz sizin durumunuzda birsey yapamayiz.

Return to “Turkish Zone”