LetsHackTurk

Hitlan.net hk.

Merhaba ben hitlan.net ten cold hack alırken resellerdi o yüzden güvenmiştim ama sonra ayrılmış niye dolandırıcıysa önceden söylemediniz ?
Yuuutiko

Re: Hitlan.net hk.

Insanlarin beynini okuma gibi bir yetenegimiz yok, ne yazikki yasadigimiz dünyada hic bir insana artik güven olmuyor, ne zaman para icin ne yapacaklari belli olmuyor.
TheEndThe0

Dolandırıcı Olduguna Dair Kanıtınız Var mı ?
Yuuutiko

Var ColdCristal kendisini resellerlikten atti.
dardanel16

Arasira foruma bakiyorum da itlan.netten lüzumsuz biri yugimato kadar dürüst hile satan yok sitesinde biz kimin ne olduğunu biliyoruz .sitenizde ve heryerde sizin dolanadirici olduğunuz belli o zavalli bebe belşci üyeleriniz.ne oldu 35 tl ye 2 cold satiyorlar üç kağitcilar 1 hileyi 4 kişiye satmişlar sonra gelip burada ağlanmayin.adamlar sanki akp li amk çal cirp g...t koliyim deyin amk .en az 20 kişi savciliğa vermiş bunlari yugi çoğuda o dolndirilan çovuklarin babasi adamlarin habersiz kredi kartindan para aktarilmiş bak 2 aya kalmaz tutklamalar başlar resmen gasp .cold ve bu siteden şikayet yok ama herkez itlan netten şikayetçi
Yuuutiko

Havlayan köpek isirmaz, bunlar her gün geliyor yada kisacadi Shenko köpeklerini gonderiyorlar burda konusuyorlar, ama hic biri shenkonun naptigini bilmiyor tabi. Modlarin yaslari 10-15 arasi ve hepsi bedva hile alabilecegini sandigi icin boyle shenkoyu koruyorlar.

Utanc verici bir durum ama degistiremeyiz, ben olanlari size 1 cümlede yaziyim sizde bunu akliniza sokun.
SHENKO YANI HITLAN RESELLERLIKTEN ATILMISTIR, NEDENI ISE DOLANDIRILICIKTIR.

Bunu uzatmaya gerek yok atildi ve nokta.

Return to “Turkish Zone”