alperkaan41

Satın Alım Öncesi Sorular

Yaklaşık 5 yıl önce hileyi alıp kullanmıştım ve memnun kalmıştım açıkçası. Tekrar almak istiyorum ve aklımda bazı soru işaretleri var.

Hile şuan da çalışıyor mu, envanter hack ve ex item özellikleri (takla,yürüme vb.) sorunsuz çalışıyor mu, eskisi gibi hile fixlenince ek süre veriliyor mu, karakterler sorunsuz bir şekilde çalışıyor mu, oyundan atma sorunu var mı?
Yuuutiko

Re: Satın Alım Öncesi Sorular

Hile sorunsuz bir sekilde calisiyor
Bir cok ex-item eklidir, takla filende eklidir ve taklayida atabiliyorsunuz, fakat rakip oyuncular attiginiz taklayi göremiyor
Hayir ek süre verilmiyor bu durumlarda, ancak sitede sorun olursa atiyorum ddos saldirisi vb. durumlarda ek süre ekleniyor
Karakterler calisiyor, savunmasi & can özelligide var fakat karakter ekipmanlari kullanamiyorsunuz bu zaten hic bir hilede mevcut degil
Ve son olarakta oyundan atma sorunu gibi durumlar mevcut degildir.
burakmecit

hile satın alınacaksa oyuncumarketim den alınır başka bir site önermem
OyuncuMarketim

Murat Bey bu tür reklam yapmalara karşıyız binlerce müşteri kitlemiz var biliyoruz ki bizleri tercih edenlerin mutlaka haklı bir sebebi olması gerekir.
Amayine de dediğim gibi bu tür yorum ve önerilerinizi kişisel arkadaşlarınıza yapabilrisiniz forumun belirli kuralları çerçevesinde davranmak daha uygun olur ;=

iyi oyunlar

Return to “Turkish Zone”