CMSX1

Cashu İle Cold Hack Satın Alamıyorum

Cashu'da Tam 13 Dolarım Var Fakat Cold Hack Satın Al Dediğimde hata veriyor ve Cashuya yönlendiriyo Beni Yardım Edermisin Yugimoto
TH3MaTRiX

Re: Cashu İle Cold Hack Satın Alamıyorum

CashU Türkiye'de geçersiz bu yüzden büyük ihtimal ama genede yetkiliden kesin bi cevap size yardımcı olabilir.
CMSX1

Fakat Cashu uzerınden dırekburdan alıs verıs yapıyotum TR ıle alakası yok
CMSX1

Benden Pasaport veya yeni kımlık ıstıyo cıplı fakat suan bulundugum yerde bulunmamakta pasaportumda yok nasıl halledıcm bubu para kaldı orda
CMSX1

Ne Oyuncu Marketim Ne Burası 1 kişi Destek Vermıyo Paramızla Rezil Oluyoz ayıp Ama
TH3MaTRiX

Burası satış öncesi destek forumu CashU ile yaptığınız işlemin coldhacks.com ile bir bağlantısı yoktur beyfendi. Cold Cristal'e iletebilirsiniz durumu genede.

Türk bayiler dururken yabancı tercihi saçma oluyor işte bu yüzden tam destekli satış için türkçe destekli işlemler yapınız lütfen.
CMSX1

Türk Bayiler Satış öncesi destek vermediginden burdan almak istedim ilgi ve forum içi destek 0
TH3MaTRiX

Dilerseniz son tam destekli sitemizden alışveriş yapabilir saniyeler içinde lisansınızı alabilirsiniz. Onun dışında CashU için yardımı English Zonede isteyiniz
Yuuutiko

Bana hatanizin ismini söylemezseniz bende size yardim edemem. Nasil bir hata aliyorsunuz?
CMSX1

Beden Pasaport Ve ya kımlık ıstedı kımlıgı cekıp atmayı denıyorum Şu hatayı Alıyorum :Invalid Expiry Date for identification document -Kimlik belgesi için Geçersiz Son Kullanma Tarihi Anlayamadım Ne denmek istenmekte ?

Return to “Turkish Zone”