doganyavuz23

COLD HACK ALIMI

SELAMIN ALEYKUM HAYIRLI RAMAZANLAR ÖNCELIKLE..
SORUN ŞÖYLE ;
-BEN COLD HACKI NASIL ALACAM OKUDUM AMA VIP ALINCA OLUYOR DIYOR, FAKAT BAZI MOD YORUMLARINDA HER ALIM 2 AY YAZMIS FAKAT VIP ALIMINDA 1 2 3 AYLIK ALIMLAR VAR BUNLR YENI MI GELDI ?
- VIP ÜYE ALDIKTAN SONRA NE YAPMAM GEREKIYOR.. COK ESKIDEN son2kredim.net de CO ADMINLIK YAPMISTIM SORULARIMA CEVAP GELIRSE MEMNUN OLUR HILEMI ALDIKTAN SONRA HERKEZE YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM EGER ÖYLE BIR ALAN VARSA.. SIMDIDEN SAGOLUN ALIM HAKKIN DA VERECEGINIZ BILGILERDEN ÖTÜRÜ :)
Atreides

Re: COLD HACK ALIMI

1,2,3 Aylık alımlar mevcut dediginiz gibi istediginiz süre zarfını seçip ödemeyi yapabilir yapamadıgnız takdirde yardımcı olabiliriz.
Ek olarak,
Vip olduktan sonra forum giriş bilgileriniz olan kullanıcı adı ve şifreniz ile hileye giriş yapmak ve oyunu launcerden başlatmak gerisi zaten daha önceden kullandıysanız bilirsiniz.
İninal İle Ödeme Yapacaksanız PM Atınız.
Yuuutiko

doganyavuz23 wrote:SELAMIN ALEYKUM HAYIRLI RAMAZANLAR ÖNCELIKLE..
SORUN ŞÖYLE ;
-BEN COLD HACKI NASIL ALACAM OKUDUM AMA VIP ALINCA OLUYOR DIYOR, FAKAT BAZI MOD YORUMLARINDA HER ALIM 2 AY YAZMIS FAKAT VIP ALIMINDA 1 2 3 AYLIK ALIMLAR VAR BUNLR YENI MI GELDI ?
- VIP ÜYE ALDIKTAN SONRA NE YAPMAM GEREKIYOR.. COK ESKIDEN son2kredim.net de CO ADMINLIK YAPMISTIM SORULARIMA CEVAP GELIRSE MEMNUN OLUR HILEMI ALDIKTAN SONRA HERKEZE YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM EGER ÖYLE BIR ALAN VARSA.. SIMDIDEN SAGOLUN ALIM HAKKIN DA VERECEGINIZ BILGILERDEN ÖTÜRÜ :)
Bazi mod her alimlarda 2 aymi yazmis? Bu kismi anliyamadim hocam, sanirsam siz cok eski yorumlara bakmissiniz, eskiden hile sadece 2 aylik satiliyordu, artik 1,2 ve 3 ay arasinda secim yapabilirsiniz.

Diger sorulariniz cevaplandi, ayrica Forumda büyük harflerle yazi yazmazsaniz sevinirim.
doganyavuz23

YuGiMoTo wrote:
doganyavuz23 wrote:SELAMIN ALEYKUM HAYIRLI RAMAZANLAR ÖNCELIKLE..
SORUN ŞÖYLE ;
Bazi mod her alimlarda 2 aymi yazmis? Bu kismi anliyamadim hocam, sanirsam siz cok eski yorumlara bakmissiniz, eskiden hile sadece 2 aylik satiliyordu, artik 1,2 ve 3 ay arasinda secim yapabilirsiniz.

Diger sorulariniz cevaplandi, ayrica Forumda büyük harflerle yazi yazmazsaniz sevinirim.

Haklısınız büyük harfte bi takıntım var cok uzgunum kusura bakma reis :D tamam reıs ben eskılere baktım galıba o zaman dedıgınız gıbı vıp alıp hıleye gırıs yaparım.. Hile hakkındakı herseyı bılıyorum ılk cıktıgından berı kullanıyodum farklı resmı bayılerden satın aldım bazen Modluk sayesınde kullanıyodum... cevaplarınız ıcın tesekkurler bol bol konusacaz buralardayım canlar :)
doganyavuz23

HileMerkezin wrote:1,2,3 Aylık alımlar mevcut dediginiz gibi istediginiz süre zarfını seçip ödemeyi yapabilir yapamadıgnız takdirde yardımcı olabiliriz.
Ek olarak,
Vip olduktan sonra forum giriş bilgileriniz olan kullanıcı adı ve şifreniz ile hileye giriş yapmak ve oyunu launcerden başlatmak gerisi zaten daha önceden kullandıysanız bilirsiniz.

Çok tesekkur ederım güzel kardesım :)
TH3MaTRiX

Paketler 1 Ay 2 Ay 3 Ay Olarak değişmektedir. Reseller hesapları ile foruma giriş yapamazsınız. 3. Zaten Son2kredim.net dolandırıcı çıktı kendisinin ne yaptığı hakkında bilgimiz yok. Güvenle Cold Hack Satın almak istersenizde satışlarımız açıktır son derece güven ile tedarik edebilirsiniz ürününüzü
doganyavuz23

TH3MaTRiX wrote:Paketler 1 Ay 2 Ay 3 Ay Olarak değişmektedir. Reseller hesapları ile foruma giriş yapamazsınız. 3. Zaten Son2kredim.net dolandırıcı çıktı kendisinin ne yaptığı hakkında bilgimiz yok. Güvenle Cold Hack Satın almak istersenizde satışlarımız açıktır son derece güven ile tedarik edebilirsiniz ürününüzü
KARDEŞİM ZATEN BURADAN KENDIM ALIP OYNİCAM UĞRAŞAMAM BAYİLERLE FELAN.. EN İYİSİ KENDİM YÜKLEYİP ALMAK SENIN ADINDA O FORUMDA BI MOD VARDI IYI HATIRLIYORUM YAPTIN MI YAPAMDIN MI BİLMEM AMA DEDIGIN GIBI ORJINAL SİTESİ BURASI EN İYİ KENDI YERINDEN ALMAK.. İYİ FORUMLAR BIRAZDAN ALACAGIM.

Return to “Turkish Zone”