Playeristhis

Bakarmısınız ?

Sayın yetkililer bana detaylı bir şekilde hata kodu 102 yani cold hack lisansının askıya alınmasının sebeplerini yazarmısınız lütfen ama 1-2 cümle değil lütfen maddeler halinde vamrıdır bir sitesi felan bu kuralların.
Yuuutiko

Re: Bakarmısınız ?

Yasak bir program kullanmissinizdir, ColdCristale mesaj atin o size programin ismini söyler ve baninizi acar, bilerek acmadiysaniz.
Playeristhis

Öncelikle hızlı cevabınız için teşekkürler ban yemedim sadece önlemimi alıyorum coldhackde daha yeniyim. eğer coldhacke art niyet taşımadan açarsak afı oluyor yani ?
Playeristhis

Bu arada ben burayı resmi destek sitesi sanıyordum coldcristal her türlü siteden alınan cold hack banını açabilirmi kusura bakmayın hani içim rahat fakat aklıma takıldı biliyorum ban yemeyiceğimi ama :)
TH3MaTRiX

ColdCristal banların genelini açar bir şans isterseniz ama durum Cheat Engine ise o konuda pek bişey yapacağını zannetmiyorum. Genede özel mesaj ile görüşün.
Yuuutiko

102 banlari ColdTeam'i cracklemeye calisanlara, her hangibi bir sekilde kodlarini calmaya vb. yapmaya calisan kisilere atilir. Sizin böyle bir hedefiniz yoksa ve bu tür yazilimlar kullanmazsaniz ban atilmaz.

Bu programlar icin bir kac örnek vereyim wireshark, cheat engine, charles, ollydbg vb. gibi programlar size direk ban atar. Bunlarin bilgisayarinizda kurulu olmadigindanda emin olun.
Playeristhis

Anladım teşekkür ederim son sorum sonra konu kilitnebelir değerli cevaplarınız için teşekkürler.
google chrome vb. wolfteam downlonder veya internet gerektiren şeyler coldhack lisansını banlatırmı ? hani gp farmer açtıktan sonra google felan açmak istiyorum ama tedbir diye açmıyorum.
Ja7eeM

Crack, Debug Programların kurulu olması etkilemiyor ColdHack açıkken bu programlardan biri çalışırsa 102 banı yiyorsunuz. Ya da ColdHack'in oyuna inject ettiği dosyaların içinden Başka bir hileye ait dosyalarla çakışma durumu olabilir ve Program bunu pointer vs çaldığınızı zannedebilir ve 102 atılır. Ayrıca ColdHack'e müdahale girişiminde bulunanların lisansları direk banlanıyor. ColdHack kullanmadan önce bilgisayarınızı sağlam bir şekilde temizleyip oyunu Orjinal editlenmemiş bir şekilde bırakmanız gerekiyor. Geçmiş olsun.
Playeristhis

Ya anlatamıyorum galiba ban yemedim :D tedbir alıyorum bilgisayarımda hiç biri yok ban yemem sağolun ilginiz için öyle hile yapmadan felanda anladığım felan yok zaten sadece oynuyorum :D
Yuuutiko

Playeristhis wrote:Ya anlatamıyorum galiba ban yemedim :D tedbir alıyorum bilgisayarımda hiç biri yok ban yemem sağolun ilginiz için öyle hile yapmadan felanda anladığım felan yok zaten sadece oynuyorum :D
Yukaridaki yazdigim ayni sekilde gecerlidir, hileye zarar verecek hic bir program kurulu olmasin eger birseyi unutursaniz cold hemen lisansiniz banlamaz, sizi uyarir ve o programi kaldirmanizi ister. Yani bu kadar korkucak birsey yok.

Return to “Turkish Zone”