kmete34

Oyuncumarketim

Merhabalar umarım sayın Yugimoto dikkate alıp okursunuz. İşler nasıl işliyor bilmiyorum öncelikle yanlış bişey söylersem kusruma bakmayın. Yaklaşık 5 ay önce aldığım Coldhackten sonra Oyuncumarketim forumunda bize rank verilmedi ve halende verilmedi. Zaten teslim süresi ve lisans onayı konusunda şikayette bulunmak istemiyorum bile çünkü sizlerde yoğun insanlarsınız. Ama bu kadar ay sonra tekrar Wolfteam'a dönüş yapmak istedim ve tekrardan bugün ödemeyi yapıp bildirimi tamamladım. Ve merak ediyorum 5 ay sonra acaba lisans için yine 4 gün bekletip 5 ay geçmesine rağmen normal forumda rank verilmeden devam edilecek mi yoksa bişeyler değişti mi ? Saygılarımla..
OyuncuMarketim

Re: Oyuncumarketim

Forumda Rank Konusunda Bir Duyurumuz Var Okursanız Sevinirim..

Ranklar Forum Sistemi Tarafından Otomatik veriliyor. Ve Hile almış Olsun Olmasın Yakın Zaman da İsteyen Herkes Bize Katılabilir Ve Forumdan Rank alarak OyuncuMarketim.com Ailesine Katılabilir.

Rankı Olmayanlar Konu açamayacak Veya Sohbet Paneline Yazamayacak Özel Mesaj atamayacak
kmete34

Teşekkür ederim yaklaşık 30 dakika içerisinde ödeme bildirimim onaylandı ve lisansım teslim edildi. Tek eksik şu rank olayı konu açamıyoruz ve sohbet panelinde destek alamıyoruz. Ranklar nasıl verilecek acaba ? ya da bize verilecek mi ?
OyuncuMarketim

Ranklar Otomatik Veriliyor Gerekli Şartları Forumdan Yerine Getirdikten Sonra Sistem Size Otomatik Şekilde Rank Verecektir.
http://www.oyuncumarketim.com/duyuru-ve ... uyuru.html

Yok Ben Hilemi aldım ranka Gerek yok derseniz de Sizin Bileceğiniz Bişey Yine de :)
Rank Ve Hile Bağımsız Haldedir Şuanda

Return to “Turkish Zone”