THEczaci

cashu hata veriyor!!

merhaba moderatörler cash u ya bakiyemi yükledim fakat almak istediğimde şu hatayı veriyor acil yardım!

You currently cannot use the fund in your account to make purchases.<BR>Please make sure your profile is updated and that you have uploaded a suitable form of identification. If you already updated your profile including an identification document then please allow for a few days until our team has revised and approved your documents. You can contact our customer support team if this problem persists by visiting our support site

Şu anda hesabınızdaki fonu satın alma işlemleri için kullanamazsınız. <BR> Lütfen profilinizin güncellendiğinden ve uygun bir kimlik formunu yüklediğinden emin olun. Bir kimlik belgesi de dahil olmak üzere profilinizi önceden güncellediyseniz, ekibimiz belgelerinizi revize edip onaylayana kadar lütfen birkaç gün izin verin. Bu sorun devam ederse, destek sitemizi ziyaret ederek müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz
Yuuutiko

Re: cashu hata veriyor!!

Kimliginizin fotokopisini cekip cashuya göndermeniz gerekiyor, sitelerinde upload etmek icin yer var oraya upload ediniz. 1-2 güne aktif olur hesabiniz.
THEczaci

Hata veriyor kimliğimin arkalı önlü fotosunu yükledim son kullanma tarihi ve belge kimliği numarası istiyor
THEczaci

Bir personel bunun için uygun bir dille rehber hazırlamalı!!
THEczaci

Hem kimlik istiyorlar hemde kredi kartı numarasını istiyorlar girince oldu başarıyla tamamlandı onay için bekliyorum bir anormal durum varsa biri bildirsin
Yuuutiko

THEczaci wrote:Bir personel bunun için uygun bir dille rehber hazırlamalı!!
Sanirsam gönderilen eski postlari editleme hakkindada bir rehber hazirlamaliyiz. Üyeler belki 3 defa arka arkaya mesaj göndermeyi birakir artik.

Sorunuza gelince, son kullanma tarihini 2027 yapin cashuya yetiyor bu. bir kac gün icerisinde onaylanir hesabiniz dogru sekilde gönderdiyseniz.
THEczaci

Hayatta en nefret ettiğim şey param ile rezil olmak amelelik yapıyoruz adamlara
Yuuutiko

THEczaci wrote:Hayatta en nefret ettiğim şey param ile rezil olmak amelelik yapıyoruz adamlara
Sorun nedir hocam, hala onaylanmadimi yoksa karsi taraf kabul etmedimi kimliginizi? Suana kadar onaylanmasi gerekirdi.
THEczaci

YuGiMoTo wrote:
THEczaci wrote:Hayatta en nefret ettiğim şey param ile rezil olmak amelelik yapıyoruz adamlara
Sorun nedir hocam, hala onaylanmadimi yoksa karsi taraf kabul etmedimi kimliginizi? Suana kadar onaylanmasi gerekirdi.
Kimliğimi çekip attığımda fotoğrafı paint ile karalamıştım bu dengesiz herifler fotoğraf açık seçik gözükmeli diye geri dönüş yaptılar

Sinir oldum kredi kartımı çektim ehliyetimi çektim kimliğimi tekrar çektim 3'ünü birden attım şimdide red verinde göreyim size diyerek nihayet onay geldi
Bir ricam olucak şuan amerika saatine göre coldcristal açık değil sanırsam bu yaşanan tatsız olay yüzünden lisansımı hızlı verebilirmisiniz elime?

Edit : Lisans sürem uzatıldı ben 24 saat bekliyeceğim sanıyordum teşekkür ederim yorumlarınız için konuya kilit atabilirsiniz.
Yuuutiko

THEczaci wrote:
YuGiMoTo wrote:
Kimliğimi çekip attığımda fotoğrafı paint ile karalamıştım bu dengesiz herifler fotoğraf açık seçik gözükmeli diye geri dönüş yaptılar

Sinir oldum kredi kartımı çektim ehliyetimi çektim kimliğimi tekrar çektim 3'ünü birden attım şimdide red verinde göreyim size diyerek nihayet onay geldi
Bir ricam olucak şuan amerika saatine göre coldcristal açık değil sanırsam bu yaşanan tatsız olay yüzünden lisansımı hızlı verebilirmisiniz elime?

Edit : Lisans sürem uzatıldı ben 24 saat bekliyeceğim sanıyordum teşekkür ederim yorumlarınız için konuya kilit atabilirsiniz.
ColdCristal Türkiye saatiyle aksam 19:00 gibi burada oluyor, bu hergün böyledir.
Bundan sonra sorularinizi vb. özel bölümden sorarsiniz, bol eglenceler dilerim.

Return to “Turkish Zone”