HileMarketim

Re: YuGiMoTo Bakarmıısnız ?

ayrıca vmodz bana açıklamıştı söyledi coldcristal in 1lisans al gel demiş adam 1 tane aldı akşam bayi oldu
Yuuutiko

Kanitsiz konusmayin hocam, elinizde bi kanit varsa dolandirdigina dahil gösterin yoksa milleti suclamayin.
HileMarketim

oo kanıttan bol ne var hocam asıl ben kanıtı gösterince ne diyeceksiniz
TH3MaTRiX

Önce adamın 1 lisans ile reseller olduğunun kanıtını göster. Kaç lisans satmış bakalım bi söyle laf değil önce bi icraat yap bakalım.
Atreides

Şimdi ben 1 lisansla reseller konusunda birşey demiyorum ancak,Rexoos dolandırıcıdır.Forumunda haykırma hilesi diye trojan atıp bilgisayarları ele geçirip çalmaya çalışan insandan ne beklenir.Ek olarak kendi Rexoos hesabı buradayken hesabı bana satmıştı ve hesaba sadece 1 kere giriş yapıp çıktım ve sonrasında tekrar girdim hesabın reseller yetkisi alınmış.Ödeme kanıtı atabilirim.Yani nadir de olsa cristalin de bayi alırken yanıldıgı oluyor.Ek olarak hatırlatmak isterim ki "Hiçbir Şey İmkansız Degildir." cümlesini çoğu zaman unutmamız.Bu yüzden ben Hilemarketim nickli arkadaşa katılıyorum.
İninal İle Ödeme Yapacaksanız PM Atınız.
Yuuutiko

Atreides wrote:Şimdi ben 1 lisansla reseller konusunda birşey demiyorum ancak,Rexoos dolandırıcıdır.Forumunda haykırma hilesi diye trojan atıp bilgisayarları ele geçirip çalmaya çalışan insandan ne beklenir.Ek olarak kendi Rexoos hesabı buradayken hesabı bana satmıştı ve hesaba sadece 1 kere giriş yapıp çıktım ve sonrasında tekrar girdim hesabın reseller yetkisi alınmış.Ödeme kanıtı atabilirim.Yani nadir de olsa cristalin de bayi alırken yanıldıgı oluyor.Ek olarak hatırlatmak isterim ki "Hiçbir Şey İmkansız Degildir." cümlesini çoğu zaman unutmamız.Bu yüzden ben Hilemarketim nickli arkadaşa katılıyorum.
Tekrar söylüyorum bana kanit sunun bende gerekenleri yaparim, bayi olsun olmasin böyle bir sey yapan herkesi banlarim bu yönden cekinmem, ama öyle gelip forumda kanitsiz sekilde bu söyle yapiyor bu böyle yapiyor dedirtmem hic kimseye.
Yani kanitlarinizi özel mesajdan gönderin kanitiniz yoksada uzatmayin ne benim zamanimi harcayin nede kendi zamaninizi.

Return to “Turkish Zone”