omer44

YuGiMoTo Bakarmıısnız ?

YuGiMoTo Size Ulaşmam Gerek Trial Resellerlik için başvuracağımda kime nerden nasıl başvuru yapacağım yardımcı olurmusunuz ?
Yuuutiko

Re: YuGiMoTo Bakarmıısnız ?

ColdCristal'e basvuracaksiniz bana degil. Benim resellerler ile alakam yoktur.
omer44

YuGiMoTo wrote:ColdCristal'e basvuracaksiniz bana degil. Benim resellerler ile alakam yoktur.

örnek form varmı ? trial reseller için ne yapmam gerek ?
Yuuutiko

Ingilizce biliyor sadece.

Deneme Bayi olmak icin ilk önce biraz lisans satmaniz gerekiyor, öyle 5-10 tane lisans satanlara bayilik vermiyor hemen. Lisans satmadan önce bosuna basvurmayin.
omer44

YuGiMoTo wrote:Ingilizce biliyor sadece.

Deneme Bayi olmak icin ilk önce biraz lisans satmaniz gerekiyor, öyle 5-10 tane lisans satanlara bayilik vermiyor hemen. Lisans satmadan önce bosuna basvurmayin.
ya sorun şu ki yani kimse inanmıyor hani en azından trial olsa inanırlar gerçekden bayi olduk veya olacağımıza
Yuuutiko

omer44 wrote:
YuGiMoTo wrote:Ingilizce biliyor sadece.

ya sorun şu ki yani kimse inanmıyor hani en azından trial olsa inanırlar gerçekden bayi olduk veya olacağımıza
Birisini bayi olarak almamiz ona güvendigimiz anlamina gelir, eger siz daha lisans satmadiysaniz biz sizi nasil bayi olarak alalim? Eger birilerini dolandirirsaniz bu bizim yüzümüzden olmus olur.
Yani satis yapmadan bayilik almaniz zor burada, sizden önceki bayilerde öyle basladi ve hepsi basardi bunu, yani yapilmiyacak birsey degil.
HileMarketim

ama yugi biz ne verdiklerine gördük dolandırıcıya bayilik verdi Rexoos,Vmodz bunlar nolucak sadece 1 lisans karşılığı verdi hesap sormuyorum bilgi istiyorum
TH3MaTRiX

1 Lisans ile Trial olan kim varmış komik :)
Yuuutiko

HileMarketim wrote:ama yugi biz ne verdiklerine gördük dolandırıcıya bayilik verdi Rexoos,Vmodz bunlar nolucak sadece 1 lisans karşılığı verdi hesap sormuyorum bilgi istiyorum
Nerdeymis dolandirici kanitiniz varmi? Hem 1 lisans ile bayi oldugunu nerden biliyorsunuz bayi hesabina girip baktinizmi? Bilmediginiz seyleri biliyormus gibi sergilemeyin, en nefret ettigim seydir.
HileMarketim

evet biliyorum rexoos arkadaşımdı benide dolandırdı vmodz da beni dolandırdı coldcristale ben şikayet ettim

Return to “Turkish Zone”