astrid

Re: goldhacks

I would like to buy cold hack by bank or interbank how can I do that thanks I hope your answer
Yuuutiko

astrid wrote:I would like to buy cold hack by bank or interbank how can I do that thanks I hope your answer
You just can buy using PayPal or Teckcard
maraton125

yugi eski olan paypal hesapları türkiyede kullanilabiliyormu hala acaba bilgi verirmisin yeni üyelik alınmıyor diye biliyorum turkiyeye kapanmışta malum teckard türkiyede bayagı bi ffiyat farkı oluşturuyor ?
yavuzberg

Eski de olsa Türkiye kaynaklı Paypal hesaplarının kullanımı tamamen kapatıldı. Sadece aracı kullanarak paypal ödeme yöntemiyle cold hack alabilirsin. Teckcard ile bu sorunu yaşamadan, doğrudan coldhacks.com üzerinden alım yapabilirsin.
yavuzberg

Merhaba Mikail,

Doğrudan bu siteden cold hack alabilirsin. Ekranın sol üst köşesinde bulunan subscription linkine tıklarsan ödeme sayfasını görürsün. Burada Teckcard seçerek alım işlemini başlatabilirsin ancak öncelikte teckcard kodu alman gerekiyor. Teckcard kodunu internet cafelerden, Teckcard'ın kendi epin sitesi turkpin.com'dan veya online epin sitelerinden alabilirsin.
maraton125

zaten bende aracılık olarak paypala banka kartı baglamıştım onunla almaya devam edebilirmiyim diye sormuştum paypalı diger türlü kullanmıyorum teckarda gelince 43 dolar 200 lira ediyor paypalla bu fiyat 120 tl civarı arada 80 lira oynuyor o yüzden sormuştum paypal aracılıgı devam ediyorsa alternatifim o olucaktır :)
yavuzberg

Haklısınız arada fark var ancak paypal Türkiye'de maalesef kullanılamıyor. Kart bağlamış olmanız, paypal hesabınızın eski hesap olması paypal açısından pek anlam ifade etmiyor. Eğer Türkiye dışında bir ülkeden paypal kaydınız varsa ancak o durumda kullanabilirsiniz. Aksi halde maalesef teckcard kullanmalı ya da cold hack bayilerinden almanız gerekir.
maraton125

Ne Zaman Bakım Biticek Wolfteam Sabahlicam da Ne zman acılıcak admin lütfen bi yardım et
Lütfen ne zman acılıcak
Last edited by maraton125 on 30 Apr 2018, 20:24, edited 1 time in total.
OliverDestan

maraton125 wrote:Ne Zaman Bakım Biticek Wolfteam Hilesinin
Belirli zamanlarda oyunda gizli güncelleme yapılıyor. Bundan dolayı hile kendisini koruma moduna geçiriyor. Çok kısa süre içerisinde 135 hatası tekrar almassınız. Uzun sürmez merak etmeyin.

iyi forumlar.
maraton125

Teşekkürler <3 Team SPEAK KULLANIYOMUSUN ?

Return to “Turkish Zone”