10TR10WT

hilearsivi.com Görevlileri Bakar Mısınız Bir :)

Öncelikle Merhaba :) Ben Bundan 6,7 ay Önce OyuncuMarketim.Com üzerinden Cold Hack Almıştım Şimdi Sitenize Girdiğimde İsmi Ve Teması Değiştiğini Gördüm. Yeni Temayı Bilmediğim İçin ne yapacağımı Bilmiyorum. Eski Tema'da Yani /market' Bölümünde 8TL gibi Bir Kredim Vardı :( . Cold Hack Tekrar Satın Almayı Düşünüyorum ama Yeni Tema'da Nasıl Alınır Hiç Bilmiyorum Yardımcı Olursanız çok sevinirim :)

2. Sorum ise Üstte'de belirtiğim gibi Cold Hack Almayı Planlıyorum. Ve Bir arkadaşım da aynı şekilde Almayı Planlıyor. Aynı Kart Üzerinden İşlem Yapsak Öğrneğin 1 Aylık Alacağız 70 + 70 = 140 TL Gönderip Ayrı Hesaplardan Ödeme Bildirimi Yapsak sorun Çıkar mı 70 TL bir hesapa 70 TL diğer Hesaba .
10TR10WT

Re: hilearsivi.com Görevlileri Bakar Mısınız Bir :)

şu anda eski Arayüzü buldum ve giriş yapmayı başardım hilearsiviç.com/eski Veya /market Şeklinde Giriş Yaptım. Hileyi Almak İçin /market arayüzünü mü Kullanmam Gerekicek Yoksa Normal Ana sayfadan mı Alıcam.

ve Eski sistemdeki E-postam ve şifrem ile Yeni Sisteme giriş yapamıyorum
Ebu

tek hesaptan 140 tl ödeme yapıp farklı şekilde lisans alabilirsiniz.
10TR10WT

Peki ColdHack'te İsim Değiştirmeden Başka Çalışmayan Özellik Var mı ? Ben GP Hack İçin alıcam
Ebu

Gp Hack bu aralar ban atıyor diyorlar ben pek gp farmer kullanmadığım için birşey diyemem
10TR10WT

Ebu wrote:Gp Hack bu aralar ban atıyor diyorlar ben pek gp farmer kullanmadığım için birşey diyemem
Oha Gerçekten mi :shock: :shock: :?
Ebu

OGler Kontrol yapıyor arada kontrole denk düşersen bana atarlar
BlackYell

hile arşivi görevliler bakabilirmi lütfen ödeme bildirimi yaptım iptal edilmiş tekrar bakabilirmisiniz lütfen

Return to “Turkish Zone”