HackerGG

DENEME SÜRÜMÜ İSTİYORUMM

Merhabalar Bana Gold Hack Deneme Verebilirmisiniz 3 Günlük .
a1level

Re: DENEME SÜRÜMÜ İSTİYORUMM

Deneme Sürümü Malesef Yok Paypal Hesabın İle Yada Türkiye Bayisi Üzerinden Satın Alma İşlemini Gercekleştirebilirsin.
Yuuutiko

Deneme sürümü diye birsey yok hocam, hilenin yeterince videosu ve resmi mevcut internette.
OliverDestan

Teckcard ile ödeyebiliyormuyuz ? sonteklif sitesinden satın alıp o şekilde ödeme şeklinde kabul oluyor sanırım biraz araştırdım ben almayı düşünüyorum. Bu forumda çok eski biriyim bu arada :)

iyi forumlar.
Ebu

OliverDestan wrote:Teckcard ile ödeyebiliyormuyuz ? sonteklif sitesinden satın alıp o şekilde ödeme şeklinde kabul oluyor sanırım biraz araştırdım ben almayı düşünüyorum. Bu forumda çok eski biriyim bu arada :)

iyi forumlar.
Oliver seni bilmeyenmi var OGlere rahat vermeyen Tek insandın :D
ahmet0804

135 HATASI VERIYOR NE ZMAN DÜZELİR BILEN BIRISI VAR MI ???
OliverDestan

ahmet0804 wrote:135 HATASI VERIYOR NE ZMAN DÜZELİR BILEN BIRISI VAR MI ???
Aynen büyük problem var ayrıca kick hack kısmı çalışmıyor ben zaten hileyi kick hack için almıştım. Hileyi aldığım gün içerisinde kick hack çalışmadı şaka gibi valla :( inş 135 hatası gider bende giremiyom kafayı yicem!
Ebu

OliverDestan wrote:
ahmet0804 wrote:135 HATASI VERIYOR NE ZMAN DÜZELİR BILEN BIRISI VAR MI ???
Aynen büyük problem var ayrıca kick hack kısmı çalışmıyor ben zaten hileyi kick hack için almıştım. Hileyi aldığım gün içerisinde kick hack çalışmadı şaka gibi valla :( inş 135 hatası gider bende giremiyom kafayı yicem!
135 hatası oyunda gizli güncelleme olduğu için verir ColdCristal ban yemeyelim diye hileyi kapatıyor sabırlı olun en geç 1 2 saat içerisinde açılıcaktır.

Return to “Turkish Zone”