KazimTR

My Account Has Been Stolen

Hi I have hitlan.com got money but my knowledge of others to steal my notification, and they blocked me when he blocked me ticket hitlan.com coldcristal please help me!

Merhaba ben hitlan.com `a para yatırdım ancak başkaları benim bilgilerimi çalıp bildirim yapmış ve beni engellediler ticket açınca hitlan.com beni engelledi coldcristal lütfen yardım et !
Yuuutiko

Re: My Account Has Been Stolen

Burda yapacak fazla birsey yok, bu durum senin ve resellerin arasinda birsey. Ama lütfen durumu detayli sekilde ColdCristal'e özel mesaj yoluyla anlat.
KazimTR

Om atabilirmisin kardesim ingilizcem yok cevirebilirsen sevinirim skype SpaccepT facebook kullanici adi cocumuy00 ekle konusalim sende cevir kardesim uyar mi
Shenko

Tarafimiza ayni referans numarasi ile bir kac kisi odeme bildirimi yapmaktadir buraya yazmaniz hic bir seyi degistirmeyecektir

Her gun ayni referans numarasi ile odeme bildirimi yapilmaktadir.

siz hitlan.com dan almadiniz hitlan.com ile baginiz bile yoktur siz hileevreni.com dan aliyorsunuz ve hileevreni.com a odeme bildirimi yapiyor onlarda bize yapmaktadir tum odeme bildirimleri kayitlari tarafimizda kayit altinda tutulur.

onca kisi odeme bildirimi onaylarken sizinki onaylanmamasi sizce dogalmidir.

sizin hitlan.com ile isiniz yok hileevreni.com a zaten tarafimizca aciklama yapilmaktadir.

Ayrica bir ticket acmak yerine her departmana ayri ticket acildiginda tabiki silinir ve ticketinizi gordugum kadari ilede arkadaslar size yaniti vermis ancak burayada konu acmaniz bir sey degistirmek eger cozumu burada ariyorsaniz buradaki arkadaslar size yardimci olsunlar o halde,

kime referans no verdiyseniz kimle paylastiysaniz ona hesap sorun 1 referans numarasi ile 2 coldhacks almanizda soz konusu degildir tum odeme bildirimleri tarafimizca silinmemek uzere veritabanlarimizda kayit altinda tutulmaktadir,
KazimTR

Senol abi ben hileevreninden kazimtr ticketin altina yanlis yere actiysam ozur dilerim yazmistim abi bi sekilde onun bildirimini iptal edebilirmisin abi anne babamin ustune yemin ederimki lisans bilgilerini paylasmadim fotograf atabilirim abi sanada ulasamadim son cozum buraya actim abi lutfen bi ilgilen bu parayi kazanmak icin 2 gun gunesin altinda calistim abi yardimci ol lutfen
Shenko

Size Ozel Mesaj ile Muhasebe departmanimiza ait email adresini gonderdim bu email adresinize dekont goruntulerini ve istemis oldugumuz bilgileri dogru sekilde gonderin ve arastirdiklarinda size ayni sekilde email ile yanit vereceklerdir.

Surekli tekrarliyoruz referans numaralarinizi kimse ile paylasmayiniz ve 3 uncu sahislara vermeyiniz diye.

Pm ile yazmis olduklarimi uygulayiniz.
KazimTR

teşekkürler hemen atıyorum abi
Yuuutiko

Konu Kilit

Return to “Pre-Sale Questions”