Yuuutiko

ColdHack SSS

Sayin Üyelerimiz,

Bu konu altinda en cok sorulan sorulari topladik ve hepsini teker teker cevapladik, bu konuyu dikkatlice okursaniz, bir cok sorunuzun cevabini bulabilirsiniz.

1) ColdTeami nasil kullanabilirim?
ColdTeam sadece VIP üyeler tarafindan kullanilabilir bir üründür.

2) Nasil VIP üye olurum?
VIP üye olmak cok basittir, basit 4 adimla 10 dakika icinde ödemenizi yapip VIP üye olabilirsiniz:
1. Foruma üye olunuz
2. "My subscription" kismina gidiniz (yukardaki navtab'da görebilirsiniz)
3. Ödeme yönteminizi seciniz
4. Ve son olarak ödemenizi tamamlayiniz
5. ÖDEME YAPTIKTAN SONRA SAYFADAN AYRILMAYIN, GERI COLDHACKS.COM'A YÖNLENDIRILECEKSINIZ:
Image
6. Ödeme yaptiktan sonra ödemenizin onaylanamsini bekleyiniz (Ödemeniz en gec 24 saat icinde onaylanir, konu acarak veya özel mesaj atarak bu bekleme süresini kisaltamazsiniz)
7. Ödemeniz onaylandiktan sonra sistemden otomatik bir "Özel Mesaj" alacaksiniz.

3) Hangi ödeme seceneklerini kullanabilirim?
Sizlere 2 tane ödeme secenegi sunuyoruz: Cashu & Paypal. Fakat paypal ile ödeme yapmak icin, daha önce bir kere ürünümüzü almis olmaniz gerekiyor, eger ilk alisverisiniz ise Paypal ödeme secenegini göremezsiniz. Ilk ödeme CASHU ile yapilmak zorundadir.

4) Ürünün kullanim süresi ne kadardir?
Ürünümüzün kullanim süresi 2 aydir.

5) Sinirsiz satislariniz yokmu?
Hayir, sinirsiz satislarimiz yok ve hic bir zamanda olmayacaktir.

6) Ben ürününüzü daha uzun bir süre icin almak istiyorum, bu mümkünmüdür?
Tabiki, bu mümkündür. Hesabinizla yaptiginiz her ödeme onaylandiktan sonra hesabiniza 2 ay süre ekler, yani 3 defa alirsaniz 3x2=6 ürünümüzü 6 ayligina almis oluyorsunuz.

7) Güncelleme geldiginde tekrar ödeme yapmak zorundamiyiz?
Tabikide, hayir. Aldiginiz VIP paket bütün gelecek güncellemeleri destekliyor, süreniz bitmedigi sürece güncellemelerimizden yararlanabilirsiniz.

8) Cold Team'in özellikleri nelerdir?
Özelliklerimize ana sayfamizdan bakabilirsiniz Ana Sayfamiz.

9) Hangi OS'larda calisiyor?
Cold Team'in hangi OS'larda calistigini görmek icin ana sayfamiza ugrayabilirsiniz Ana Sayfamiz.

10) ColdTeam hangi oyunlarda calisiyor?
Bu sorunun cevabinida ana sayfamizda bulabilirsiniz Ana Sayfamiz.

11) Herhangibi bir kanit resimleriniz veya videolariniz varmi.
Tabiki, yine ana sayfamizda bir cok resim veya video bulunmaktadir Ana Sayfamiz.

12) Test versiyonlariniz varmidir?
Hayir, test versiyonlarimiz yoktur.

13) Bilgisayarimda Deep Freeze kullaniyorum, bunun ürüne bir zarari varmi?
Deep Freeze icin özel bir eklentimiz var, bu eklenti Deep Freeze tarafindan olusan bütün hatalari & sorunlari ortadan kaldiriyor.

14) Ingilizcem pek iyi degil, ama yinede full destek istiyorum, bu mümkünmü?
ColdHacks.com sadece ingilizce destekliyor, fakat bir cok Resellerimiz var bu Resellerlerin sitesinde degisik ödeme secenekleri bulunuyor ve kendileri baska dilleri destekliyorlar.

15) Dolandirilmak istemiyorum. Resellerler güvenilirmi?
Evet, ama sadece bizim Resmi Bayilerimizden alirsaniz -> Resmi Bayiler. Resmi bayiler bizim is ortaklarimiz sayilir, kendileri müsterilerinin bütün sorumluklari ile ilgilenirler ve full destek verirler.. Resmi Bayilerimizi önem vererek seciyoruz, tabi bazen beklenmedik sorunlar cikiyor, fakat sorun cikmamasi icin elimizden geleni yapiyoruz.
Ana Bayi Listesi: TIKLA.

16) Suanki Satis durumu nedir?
Suan satislarimiz ACIKTIR. Istediginiz zaman My Subscription kismindan ürünümüzü alabilirsiniz. Satislar kapali olursa, demektirki sadece VIP üyeler lisanslarini uzatabilirler.

17) Satislar kapali. Tekrar acilacakmi?
Bilmiyoruz, bazen bazi sorunlardan dolayi satislari kapatmamiz gerekiyor, bu süre icinde "Resmi Bayilerimizden" ürünümüzü alabilirsiniz ama yine burdan almak istiyorsaniz "My Subscription" sayfasini kontrol edebilirsiniz.

Return to “Turkish Zone”