qOOdPoWeR

Re: Cold Hack Açılmıyor

1. Yanlış anladın kimseyi kötülemiyorum kötülemeye çalıştığımı zannettiysen ben özür dilerim.

2. Hesap bilgilerime gerek yok biliyorum zaten. Ama benim sana 100 kez anlatmak istediğim tek şey şu ;

GİRMİYOR DİYORUM YANİ SAĞ ALTTAKİ XİGN CODE DOLMA YERİ GELMİYOR DİYORUM

sen hala lisans bilgisi diyorsun .
MajhePix

Size özel destek bölümümüz var ve lisansınız teslim edilirken orayı kullanmanız hakkında gerekli bilgilendir mesajını tarafınıza ilettim.

Siz sürekli ben HWID reset talebinde bulunmadım. Forum üyeliğimin şifresini kaybettim. E-mailimi değiştirirmisin veya bu tarz mesajlar attınız.

İyi günler

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

qOOdPoWeR

MajhePix wrote:Size özel destek bölümümüz var ve lisansınız teslim edilirken orayı kullanmanız hakkında gerekli bilgilendir mesajını tarafınıza ilettim.

Siz sürekli ben HWID reset talebinde bulunmadım. Forum üyeliğimin şifresini kaybettim. E-mailimi değiştirirmisin veya bu tarz mesajlar attınız.

İyi günler
Destek bölümüne 1 kez konu açtım 1 saat bekledim biri mesaj attı cevap verirler falan .

1 Kez daha açtım gene yok.

Konu dışı bölümüne açtım belki bilen eski vip üye falan vardır diye gene yok.

Sen kalktın dolandırıcı diye 4 veya 5 hesabımı aynı sebep ile banladın Süresiz. ( Vip üyelik hesabım hariç )

Hwid reset talebinde bulunmadım diye birşey dememdim. Forum üyelik şifresi emalili değiştirdiğin için minnettarım, Teşekküler. Bu konu diyorum şifre e mail falan thefrm.org taki benim sorunum. Yani burayla alakası yok. Bura ile alakası olan konum burda. Oku işte .
MajhePix

TheFRM.org sitesinde "Destek Sıfır, Şikayetçiyim" demesini biliyorsun. Sonrada gelip istediğim herşeyi yaptınız "Teşekkürler" yazıyorsun.
Keşke ne istediğini kendinde bilsen.

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

qOOdPoWeR

MajhePix wrote:TheFRM.org sitesinde "Destek Sıfır, Şikayetçiyim" demesini biliyorsun. Sonrada gelip istediğim herşeyi yaptınız "Teşekkürler" yazıyorsun.
Keşke ne istediğini kendinde bilsen.

Herşeyi derken şifre e mail kastım. Şifre e mail ve destek le alakası ne ? .Herşeyi yaptınız da ne zaman dedim ? . Destek Sıfır Şikayetçiyim doğru hani destek ben göremiyorum. Id şifre ve emaille desteği karıştırmayalım lütfen .
MajhePix

2 kere HWID reset talebinde bulunmuşsun.
2 kere bilgisayarına TeamViewer ile bağlandım.
Tam 3 kere şifreniz değiştirildi.
1 kere e-mail adresiniz değiştirildi.

Günde attığın mesaj sayısını söylemiyorum bile dostum.Her neyse konuyu daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. Bu konuya daha fazla mesaj atmıyacağım.
Kilitlenirse sevinirim. Tekrar söylüyorum ; İstediğiniz yerde , istediğiniz şekilde şikayet edebilirsiniz.
İyi günler

qOOdPoWeR

MajhePix wrote:2 kere HWID reset talebinde bulunmuşsun.
2 kere bilgisayarına TeamViewer ile bağlandım.
Tam 3 kere şifreniz değiştirildi.
1 kere e-mail adresiniz değiştirildi.

Günde attığın mesaj sayısını söylemiyorum bile dostum.Her neyse konuyu daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. Bu konuya daha fazla mesaj atmıyacağım.
Kilitlenirse sevinirim. Tekrar söylüyorum ; İstediğiniz yerde , istediğiniz şekilde şikayet edebilirsiniz.
İyi günler
2 Kez hwid doğru
1 Kez bağlandın teamwiever ile 2 kez değil
3 Kez değil sen 1 kez değiştin şifreni
Email de doğru

Tamam kabul özel mesajlarıda buraya katma. Tamam mesaj atma sen bilirsin. İyi günler. Ama şu hesabımın banınıda açsan iyi olucak diyorum.
Yuuutiko

Bu sorunu kendi aranizda özel mesaj yoluyla cözerseniz sevinirim. Bir daha sikayetini bir konu halinde paylasirsan lisansini banlarim.

Ve sunuda bilinThefrm'nin size verdigi ban güvenlik banidir. Bu nerdeyse her yerde vardir, gerekli oldugu zamanda hesabinizin/sizin güvenligini saglamak icin hesabiniz banlanir ve sizin yapmaniz gerekenleri yönetim tarafindan söylenir.

Return to “Turkish Zone”