qscqsc33

CASHU E-PİN SATAN SİTE YARDIMMM

Daha önce hitlan tarafından dolandırıldığım için hiçbir reseller siteye güvenmiyorum. Bir durum olduğunda ortadan kayboluyorlar 1 saat 1 gün teslimat diyorlar haftaları ayları buluyor teslimat. O yüzden buradan daha önce cashu epin kullanarak coldhack satın aldım . 45 dkda teslim etti coldcristal .Şuan turk sitelerin hiçbirinde e-pin bulamıyorum . Cashu E-pin satan site biliyorsanız söyleyin lütfen iyi günler
FEDARAL

Re: CASHU E-PİN SATAN SİTE YARDIMMM

Türkiye de Bilişim Suçlarının Ve Cashu ile Kara para Haklama Olaylarının Artmasıyla
Türkiye de Cashu Satışına Son Verilmiştir. Türkiyeden Satın alabileceğinizi Sanmam Artık.

Bayilerden Satın ALabilirsiniz. 1 Diğer Bayinin Yaptığı Şerefsizlik Yüzünden Diğer Bayileri Sorumlu tutmak Doğru Olmaz.
Binlerin Üzerinde Müşteri Kapasitesiyle Güvenle Bizleri Sorabilir Ve Satın alabilirsiniz. Satın Almadan önce Bizleri Müşterilerimize Sorun.
1 Gün 2 Gün Teslim edilmiş Geç Olmuş Bişey İfade etmez Önemli Olan Güvenle Hakkınızı Alabilmenizdir.
1 saat te de veriliyor 1 günde de Bu tamamen işin yoğunluğuna bağlı olup bizim elimizde olan bir durum değildir
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
qscqsc33

Fedaral sitene aynı kullanıcı adıyla kayıt oldum. Ödeme bildirimini yaptım mı yapamadım mı çözemedim . Kontrol edebilir misin sitenin özel mesaj sistemi yok sanırım soramadım oradan
FEDARAL

Lisansınız Güvenli Bir Şekilde Teslim edilmiştir.
İyi Oyunlar Dileriz
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com

Return to “Turkish Zone”