Flipper

en hızlı hile teslim almak için taktik

merhaba değerli cold hack kullanıcıları

ödemeyi yaptık. bildireceğimiz bayiler var

viphile.com ve tfrm aynı hesap numarlarını kullanıyor ben 2 sine de bildiriyorum ödemeyi
hangisi erken gelirse hesabı

ama anlamadığım bişey sürekli viphile daha erken teslim ediyor son zamanda. çok iyi olmuşlar yeni sistem ile

ödemenizi ziraatten yaptıktan sonra her 2 siteden bildirin hızlı veren parayı alıyor diğeri onaylanmadı diyor
FEDARAL

Re: en hızlı hile teslim almak için taktik

Güzel Kardeşim Bayilerin Tümü de Güvenli Ve hızlı Teslim etmektedir.

Bu Şekilde Gereksiz Bir Konu açmayınız Lütfen.
Sefere Farkına Varırsam Paranı geri iade alırsan Site Dışında Kalırsın Bilgin Olsun. Satın Alamazsınız Bizden.artık
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
MajhePix

Aynı şekilde, yaptığınız ödeme bildirimi başka bir yerde daha bildirilmişse : bundan sonra ödemeleriniz dikkate alınmaz.

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Flipper

hilemi Aldıktan sonra 1 ay idare eder sonrası beni ilgilendirmiyor başka tc den yatırırım

maje sen hiç onaylayamıyorsun hep federal alıyor ona mı sinirlendin

ben ödeme yaptıkça 2 nizden bildirecem kim önce teslim ederse kimin işi varsa kim yoksa yerinde sona kalan dona kalır

ben beklememek için yapıyorum bunu doğal hakkım
bu şekilde 5 cold satın aldım

bunların 4 ünü federal 1 tanesini maje onayladı teslim etti aynı taktik devam
MajhePix

Flipper wrote:hilemi Aldıktan sonra 1 ay idare eder sonrası beni ilgilendirmiyor başka tc den yatırırım

maje sen hiç onaylayamıyorsun hep federal alıyor ona mı sinirlendin

ben ödeme yaptıkça 2 nizden bildirecem kim önce teslim ederse kimin işi varsa kim yoksa yerinde sona kalan dona kalır

ben beklememek için yapıyorum bunu doğal hakkım
Bak güzel kardeşim. Ben bu tarz dialoglara gelmeyi sevmiyorum. Diğer bayiler ile aramda bir düşmanlık falan yok.
Ben sattığım üyelikleride zaten alelade sayısını ve forum nickleriyle beraber http://ionsharp.com/showteam.php linkinde bildiriyorum
Siteyi üyeler için kullanıma açalı 13 gün oldu. Çok şükür 3 senedir bu işin içindeyiz ve zaten bir güvensizlik olsa çoktan halk bizi silerdi.

Günde kaç ödeme bildirimi geldiğini görsen inan bana ödeme bildirimi yapmaya korkarsın. Aman abi bide ben seni yormayayım diye.

Uzun lafın kısası, bu konuyu açmanızda ve bu tarz yorumlar atmanızda taraflı bakışınız olduğunu düşünüyorum.

İyi Günler

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Flipper

:roll: Tamam 2 nizede tekrar bildircem video çekicem görüşürüz her yerde yayınlarım bunu
güveniyorsan kendine maje

sadece satın alacakları aydınlatmak isterim güzel taktik birinden gelmezse diğeri kesin verir
MajhePix

Flipper wrote::roll: Tamam 2 nizede tekrar bildircem video çekicem görüşürüz her yerde yayınlarım bunu
güveniyorsan kendine maje

sadece satın alacakları aydınlatmak isterim güzel taktik birinden gelmezse diğeri kesin verir
İstediğiniz yerde istediğinizi paylaşabilirsiniz ama burada lütfen benim adım veya satışını yaptığım website ile alakalı yorumlarda bulunmayın artık.

Ve bundan sonra bizden alışveriş yapmayın. Biz çocuk eğitim yuvası değiliz.

Yaptığınız aşşağılık yorumlarla sizi başbaşa bırakıyorum.

Kendi Kendinizi daha fazla rezil etmeyin

Kamatos

MajhePix'in ne suçu var kardeşim söylermisin ben pek anlamadım da ve MajhePix ve thefrm halk tarafından seviliyor şimdiye kadar yalnıs yaptıklarını görmedim.
Yuuutiko

Hocam bu nasil bir fantazidir allah askina ya? Alacaksan 1 siteden alirsin 2 siteyi birbirine düsürmezsin, ha o kadar cok oyun oynamak istiyorsan ve gerekli siteler ile konusurum ve alacagin lisansi direk yasaklatirim.

Bu cocuk oyuncagi degil, milleti ugrastirma bosu bosuna.
OyunMoyun

ÇOK YÜZGÜZ OLUYORUZ '! EN BÜYÜK HATA BURDA

Neredeyse el ense g..... parmak olacaz çoluk çocukla
(TÜM BAYİLER)
-

Return to “Turkish Zone”