hergurt05

Mrb görevliler bi bakarmısınız.

3 Gündür süresi biten hilelerimin günlerini uzatmak konusunda sorun yaşıyorum. sorunum şu paypal üzerinden sırası ile 5 üyeliğimi tekrar satın aldım 4 tanesi açıldı 1 tanesi açılmadı. Colda özel mesajla bildirdim cvp gelmedi ve mesajımda silinmiş. Bende bu durum üzere paypal"daki verilmeyen açılmayan üyeliğimin ödemesini iptal işlemi başlattım. Cold Cristalde butün satın aldığım üyelikleri durdurmuş. ne paramı alabiliyorum nede hilemi. cold ile paypal üzerinden bir kaç yazışmada yaptık ama çok anlaşılmadı. translateden yazıyorum ve tam çeviri olmadığından anlamıyorum. yardımcı olmanızı bekliyorum. yazışmaları buraya yazabilirm.

üyeliklerim şunlar:
hergurt02
hergurt03
hergurt04
hergurt05
hergurt07

şu anda 102 veriyor ve download edemiyorum hacki. colda iletip benden ne istediğini ve ne yapmak gerektiğini yazarsanız sevinirim. not: yıllardır kullanıyorum sayısı 300 civarı üyeliklerim var art niyetli değilim yani.
MajhePix

Re: Mrb görevliler bi bakarmısınız.

Paranı geri çektiysen artık ColdCristal'in yapabileceği birşey yok. 2-3 hafta boyunca o paran blokeli bir şekilde durur. Sonra sana tekrar yükleme yapılır.

Eğer 2-3 hafta beklemeden kullanmak istiyorsan tekrar para ödemen gerekecek.

Yada direkt bayimizden satın alarak anında istediğiniz kadar lisans sahibi olabilirsiniz.

Ödeme Yöntemlerimiz : Tıkla & Git

Cold Hacks G4 VIP Panel (Demo) : Tıkla & Git

TheFRMOnline.Com Olarak Sizlere 4 Senedir Hizmet Sunmaktan Onur Ve Şeref Duyarız.

Yuuutiko

Bu durumlarda cold itirazi kapatmani istiyor, kapatmazsan yukardaki arkadasin dedikleri olur. En iyisi kapat veya kapatamiyorsan paypali ara onlar kapatir.
hergurt05

Cevaplar için tşkr. şikayetleri kaparsam üyeliklerim iade olucak mı ? bunu bilmek istiyorum.
Yuuutiko

Özel mesaj yolu ile devam edelim.

Return to “Turkish Zone”