mehmethan13

Cold hack menü sorun

Merhabalar Cold hacks G4 satın aldım ancak oyuna girdiğimizde menü yazıları gelmiyor. Hileyi yönetici olarak çalıştırıyorum güvenlik duvarım kapalı anti virüs ise yoktur. Satış sitelerini incelediğimde aynı hatayı alan başka arkadaşlarda gördüm. Napılmalıdır bukadar profesyonel hilede bu hatayı beklemezdim. :roll:
jose andre

Re: Cold hack menü sorun

wolf team
OyunMoyun

Satış sitelerini incelemeyeceksiniz satın aldığınız yere başvuracaksınız. Hile'de sorun yoktur. Bilgisayarınız ile alakalı problemleri satın aldığınız yere danışarak çözebilir veya yardım alabilirsiniz.
Buradan destek verilmemektedir. Konuyu açtığınız bölümün önce ne olduğuna bakın veya kuralları okuyun.
-
mehmethan13

Wolfhilem wrote:Satış sitelerini incelemeyeceksiniz satın aldığınız yere başvuracaksınız. Hile'de sorun yoktur. Bilgisayarınız ile alakalı problemleri satın aldığınız yere danışarak çözebilir veya yardım alabilirsiniz.
Buradan destek verilmemektedir. Konuyu açtığınız bölümün önce ne olduğuna bakın veya kuralları okuyun.

Aynı bilgisayarada belkide 5. cold hack kullanışım. Bilgisayarda olduğunu sanmıyorum.
OyunMoyun

Probleminiz'i bahsettiğimiz gibi sadece satın aldığınız yerde çözebilirsiniz.
-
Yuuutiko

Kilit

Return to “Turkish Zone”