Son2KredimNeT

Re: En Güvenilir ve En Hızlısı ?

Collesium wrote:Benim bir amacım yok . Sadece hızlı geri dönüş yaptıkları için merak ettim . Okdar :D

http://www.coldhacks.com/forum/viewtopi ... =19&t=6886 bu konuda altı çizili bir şekilde yazılmış yazıyı okursanız size faydası olabileceğini düşünüyorum.
OyunMoyun

Collesium wrote:http://wolfhyper.com/ burası reseller mı ?
Hayır reseller değildir. Nereden buluyorsunuz böyle siteleri anlamıyorum.

Aynı cevabı vermeniz olayın yönünü değiştirir. siz veya biz farklı birşey söylemiyoruz zaten aynı şeyden bahsediyoruz.
Herneyse bu bir sorun değil.
-
zthedataman

2tane resel size yardımcı olmaya çalışıyor ama siz listede olmayanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsunuz
OyunMoyun

zthedataman wrote:2tane resel size yardımcı olmaya çalışıyor ama siz listede olmayanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsunuz
Çünkü anlayabildikleri kadardır. Ve bu yüzden halen dolandırılmak için çaba sarfederler. Yapacak birşey yok.
-
Collesium

Tamam kardeşim uzatmayalım daha fazla . coldhackg4 ten alıcam . Şimdi parayı yatırmaya gidiyorum
Son2KredimNeT

Wolfhilem wrote:
zthedataman wrote:2tane resel size yardımcı olmaya çalışıyor ama siz listede olmayanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsunuz
Çünkü anlayabildikleri kadardır. Ve bu yüzden halen dolandırılmak için çaba sarfederler. Yapacak birşey yok.

kesinlikle ;)
free world

Resmi bayi haricinde bir siteden almak en büyük aptallıktır , alt bayiyiz diyorlar kısaca gidip onun resmi bayisinden alsan daha iyi olur. Tabi sen Wolfhilemden almaya karar vermişsin bu iyi birşey diğer arkadaşlar dikkat etmeli.
2014-2023 Tarihinden bu yana bağımsız Cold Hack desteği veriyorum. 8-)
Yuuutiko

Karar verdiginize göre, konuyu kitliyorum.

Return to “Turkish Zone”