btheo

İonSharp Teslimat

Merhaba,

Dün saat akşam üzeri 5-6 civari ödemeyi yaptım öncedende aldıgım için vip üyeligim mevcut sitede. Fakat bu sefer 1 gündür hileyi teslim etmediler o değil ödeme onaylandı gibi bir mesaj bile gelmedi. Ben konuya ödeme yaptım bekliyorum diye yorum atınca bana 15 20 tane özel mesaj geldi kaç gündür bekliyorsun ben 3-4 gündür 2 haftadır bekliyorum vs vs. diye. Nolucak bizim durumumuz hilelerimiz ne zaman teslim edilcek gün içinde teslimat yazıyor sitede ama
Son2KredimNeT

Re: İonSharp Teslimat

burası şikayet bölümü değildir buraya yazarak sonuç elde edemezsiniz aldığınız siteye başvurunuz.
TatarRemezan

satın aldığı yer destek vermiyorsa teslimat yapmıyorsa burası şikayet yeridir.
lütfe bilip bilmeden konuları baltalamaya çalışmayın

bizler müşteriyiz haklıyız sizler bayiler olarak haksızsınız biz hakkımızı sorgulamak istiyoruz

bende bekliyorum isim veripte ban yemek istemiyorum ama malesef orda durum böyle
Son2KredimNeT

müşteriyseniz müşteri gibi davranın önce araştırın yugimoto bakın ne yazmış özellikle özel mesaj ile iletin demiş konu açarak değil...
Thetis

Bayiler hakkında şikayetlerinizi YuGiMoTo'ya özel mesaj olarak iletin.Türk bölümünde ilgili konu bulunmakta.
Yuuutiko

Burasi satis öncesi sorular bölümü, bu yüzden sikayet ile bir alakasi yoktur. Bu tür sikayetlerinizi bana özel mesaj yolu ile yapmak ZORUNDASINIZ.

Return to “Turkish Zone”