zaman39

ColdHack Satın alma

Paysafe kart ile ödemeyi kabul ediyor musunuz ? Eğer kabul etmezseniz yabancı cashu satış yapan site varsa benle paylaşırsanız sevinirim.
OyunMoyun

Re: ColdHack Satın alma

Türkçe dil yardım ve destek işlemleriniz için bu bölümü kullanmanız gerekmektedir.

viewforum.php?f=19

Ayrıca paysafecard ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Dilerseniz bayimizden kredi kartı - ininal kart veya nakit ödeme yöntemi ile satın alabilirsiniz.
Bilginize
-
zaman39

AÇIK BİR ŞEKİLDE ATAR MISINIZ GÜVEN NEDİR BUNDA ?
OyunMoyun

zaman39 wrote:AÇIK BİR ŞEKİLDE ATAR MISINIZ GÜVEN NEDİR BUNDA ?
Bu linkten %100 güvenli ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz ► https://www.sonteklif.com/dukkan/Wolfhilem/coldhack
-
zaman39

Ben cashu satan site isityom yav sen bana wolfteam satan hile sitesi atıyon ben bu siteden alıcam bana cashu kart satan site istiyom siz beni anlamadınız galba çok açık ve net bir şekilde yazdım. EN ÜSTTE YAZDIM YABANCI CASHU SİTE SATAN VARSA BENLE PAYLAŞIN DİYE SİZ ANLAMADINIZ BEYFENDİ İYİ OKUYUN VE DİKKATLİ BİLİORUM TÜRKİYEDE NEDEN SATILMADIĞINI.
Last edited by zaman39 on 08 Dec 2015, 21:23, edited 1 time in total.
OyunMoyun

Türkiye'de cashu satışları dolandırıcılık nedeni ile durduruldu. Bildiğimiz kadarıyla yok. Siz bilirsiniz.
-
zaman39

Oyun moyun ben kendimi ifade edmedim nedir? Ben yabancı cashu kart satan site varsa ordan almak istiyom kısacası bu bana bu linkleri attnız ben nabm ben bu siteden kimseden almam artık bayiliklerden kazık yedim bayiliklerden bir tanesi isim vermiyom zaten herkez biliyor .Y A B A N C I S A T A N C A S H U S İ T E V A R S A B E N L E P A Y L A Ş I N BAKIN HECELEDİM AÇIK VE NET BUNU ANLAMK ZOR DEĞİİL. Beyfendi bn düzgün yazıyom ama siz anlamıyonuz ben varsa paylaşın dedim zaten ama siz beni almadınız o yüzden destan yazdım sadece varsa link paylaşacaktın bilmiyorsanız herhangi bir yorum yazmanız doğru değildir.
Last edited by zaman39 on 08 Dec 2015, 21:41, edited 3 times in total.
OyunMoyun

''Bildiğimiz kadarıyla yok.'' diye bir cümle kurulmuş lütfen konsantrenizi toplayın.
-

Return to “Turkish Zone”