skbrrbitch

Cash u üzerinden burdan cold hack alıcam türkçe destek varmı ?

Cash u üzerinden burdan cold hack alıcam türkçe destek varmı ? varsa biraz bilgi verebilirmi :D
Thetis

Re: Cash u üzerinden burdan cold hack alıcam türkçe destek varmı ?

Cashu aldıktan sonra Yukarda bulunan Subscription yazısına tıkla orada CASHU seçeneğini görebilirsin.Zaten gerisi kolay kodu felan giriyorsun yapabilirsin yani.
kral_metin27

Cashu üzerinden bende bir türlü alamadım e pin satın alayım dedim o da yok nasıl olacak bilmiyorum yol gösterende yok
Son2KredimNeT

cashu türkiyede bu ara alınması zor olan bir ödeme yöntemidir. Neden bayiler varken zor olanı seçersiniz onuda anlamıyorum. Burası veya bayiler arasındaki fark nedir bayiler dolandırıcımı yoksa ? Yada güven meselesimi onuda bilemiyoruz. burası orjinal sitesi doğrudur fakat bayilerde buranın sağ koludur bunu unutmayın tüm bayiler güvenlidir. Kolayı varken işinizi yokuşa sürmeyin derim..

Resmi Bayi Listesine : http://www.coldhacks.com/forum/viewtopi ... =19&t=6886 Ulaşabilirsiniz.
Kumpas72

Cash'u Yabancı Sitelerden kraedi kartı ile ala bilirsiniz. Cashu Satın al yerine google ingilizce CashU Buy yazın yabancı Cashu satan siteler karşınıza Gelir.

Return to “Turkish Zone”