SlaytKar72

Cold Hack Atma Hatası

Merhaba Öncelikle Eski Cold Hack Teki Atma Daha İyiydi Bence Çünkü;
1- (Yıkım-Uyku-Kurt Avı) gibi modlarda Birini Attıgımızda Direk Kendimiz Ölüyoruz.
2-Ölüm Oyununda Böyle Bir Şey Yok Normal Orda
3-Ve Bir Odaya İzleyici Olarak Girdiğimizde Birilerini Atabiliyorduk Önceden Fakat Öyle De Atamıyoruz.

Düzeltilicekmi Yoksa Böyle Mi Kalıcak ?
Lütfen Bu Konuya Cevap Veriniz
Yuuutiko

Re: Cold Hack Atma Hatası

Gördügüm kadariyla bir ColdHack müsterisisiniz dogrumu? Yani elinizde bir lisans var degilmi?
yslrmgn

Yugimoto kardeş lisansı olmayanlar foruma giremiyor zaten sizde başlamayın lütfen joygame gibi alakasız cevaplar vermeye . Sorulan soru çok basit odadan atma çalışmıyor bunun için bir düzeltme yapılacakmı yapılmayacak mı ? olay bu, konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok.
birde hile artık çalışmıyor defalarca belirtmemize rağmen coldcristal sorunun cold da olmadığı konusunda ısrar ediyor ama maalesef sorun coldhack ile ilgili çünkü benim cold kullanma sürem bitmişti günlerce hilesiz girdim oynadım bir sorun yoktu hileyi tekrar aldığımda ban yedim .bu konuyuda ısrarla dile getirirseniz eğer çok memnun oluruz .
teşekkür ederim.
Yuuutiko

yslrmgn wrote:Yugimoto kardeş lisansı olmayanlar foruma giremiyor zaten sizde başlamayın lütfen joygame gibi alakasız cevaplar vermeye . Sorulan soru çok basit odadan atma çalışmıyor bunun için bir düzeltme yapılacakmı yapılmayacak mı ? olay bu, konuyu başka yerlere çekmeye gerek yok.
birde hile artık çalışmıyor defalarca belirtmemize rağmen coldcristal sorunun cold da olmadığı konusunda ısrar ediyor ama maalesef sorun coldhack ile ilgili çünkü benim cold kullanma sürem bitmişti günlerce hilesiz girdim oynadım bir sorun yoktu hileyi tekrar aldığımda ban yedim .bu konuyuda ısrarla dile getirirseniz eğer çok memnun oluruz .
teşekkür ederim.
Alakasiz cevap vermekmi? Bu forumda kurallar ve bu kurallara herkez uymak zorundadir. Eger birisi bayisinden hile aldiysa sorunlarini bayisine iletecek ve bayiside durumu kontrol edip hata rapor konusuna bu sorunu bildirecek.

ColdCristal uzun süredir denemeler yapiyor fakat bir soruna rastlamadi, o yüzden bu durumuda cözmek elinde degil.

Return to “Turkish Zone”