taspar45

Oyuncu Marketim Bakarmısın

İyi Günler kolay gelsin sitenizden cold hack alıcamda arkadaşlarım bana sitenizde stok olmadığını söyledi bende sizden öğrenmek istedim stoklarınız mevcutmudur acaba ??
OyuncuMarketim

Re: Oyuncu Marketim Bakarmısın

Stoklarımız Sınırsızdır Ve istediğiniz An Ve Saniye hemen Teslim Alabilirsiniz
Arkadaşlarınız Ya Bizi Başka Siteler İle karıştırmış Yada Bizden Satın almamışlardır Buna Emin Olabilirsiniz:) Cold Hack Stoklarımız Full dür Ve Her gün Hergün Güncelleniyor Daha Çok Lisans Ekleniyor Bitmesi Olmaması Şuanda Mümkün değildir

Ödemeniz Onaylandıktan Sonra istediğiniz İsimde Hilenizi saniyesinde otomatik Oluşturup Teslim alabilirsiniz.

Ayrıca Hile Sürelerinize Bitiş tarihine Hwid Panelimizden Bakabilir Ve Hwid İhtiyacçlarınızı Gerektiğinde Kimseye Muhtaç Olmadan yapabilirsiniz
taspar45

OyuncuMarketim wrote:Stoklarımız Sınırsızdır Ve istediğiniz An Ve Saniye hemen Teslim Alabilirsiniz
Arkadaşlarınız Ya Bizi Başka Siteler İle karıştırmış Yada Bizden Satın almamışlardır Buna Emin Olabilirsiniz:) Cold Hack Stoklarımız Full dür Ve Her gün Hergün Güncelleniyor Daha Çok Lisans Ekleniyor Bitmesi Olmaması Şuanda Mümkün değildir

Ödemeniz Onaylandıktan Sonra istediğiniz İsimde Hilenizi saniyesinde otomatik Oluşturup Teslim alabilirsiniz.

Ayrıca Hile Sürelerinize Bitiş tarihine Hwid Panelimizden Bakabilir Ve Hwid İhtiyacçlarınızı Gerektiğinde Kimseye Muhtaç Olmadan yapabilirsiniz
Peki Çok Teşekkürler Yardımcı Olduğunuz İçin ödeme Bildirimini Yaptım Onaylanmasını bekliyorum iyi forumlar.
taspar45

Teşekürler Oyuncu Marketim Başarılarınızn devamını diliyorum anında onaylandı Bundan Sonra En güvenli içim rahat alıncak site sizsiniz benim için :D:D
FEDARAL

Değerli yorumunuz İçin Teşşekürler Hayırlı Akşamlar ve oyunlar
Wolfteam de İlklerin Sitesi!
! Saniyeler içinde İstediğiniz İsimde otomatik lisans teslimi !

- 4 Yıllık Resmi Bayilik Güvencesi !

http://www.GameKredi.com
Umutturkes0990

Selamun aleyküm ben daha önceden siteden alış veriş yapiyodumda cok iyiydi ve güvenilirdi oyunu bırakmıştım ben ve geri dönicem oyuna site falan degismis galiba nasil alis verir yaparım yardimci olurmusun ?
ppx53

playeraim.com'dan alışveriş yapabilirsin dostum hem çok hızlılar hemde her konuda yardımcı oluyorlar
PubG-Premium

Teşekkür ederiz bizi önerdiğiniz için. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Return to “Turkish Zone”