Yuuutiko

Re: CASHU satış kapalı?

balkar wrote:Eritecek bır yerler mevcut degıl elımızde burada dogru olurmu olmazmı bılmıyorum ama sızler bızlere bır kac yer soyleye bılırsenız sevınırız.coldcristal da izin verirse.
https://www.gameladen.com/
https://www.purevpn.com/de/

Vallaha baska site biliyorum desem yalan olur tanidigim bir tek bunlar kaldi yoksa her yerden kalkti, bunlarin olaylardan haberi yok sanirsam.
HileStoreNet001

Cashu güzel degildi bence zaten
mendoza

benim yine azdı 30 doalar gibi arkadaş 60 dolardan bahsediyor.Ben dün bir cashu magazadan ürün aldım 22 dolar karşılığında ama ürünüm teslimatı yapılmadığından cashuya ve ürünü aldığım siteye ticket açtım.Ürün teslim edilmedi yugi haklı bu cashu dolandırıcıdır.Ticketlere bile artık bakmıyor cashu daha önce ufak tefek iadelerim olmuştu ama şu anda cashu kulak ardı ediyor.Bu firma kaçacak gibi görünüyor cashuda parası olan benim gibi üzerine su içsin :)
mendoza

balkar wrote:Eritecek bır yerler mevcut degıl elımızde burada dogru olurmu olmazmı bılmıyorum ama sızler bızlere bır kac yer soyleye bılırsenız sevınırız.coldcristal da izin verirse.
Eritecek yer var ben 22 dolar erittim.turbobit premium account aldım.gel sanada alalım 8 $ tek kaldı cashu hesapta onuda simdi eritecem tekrar.filistinde bir site var ordan aldım :D
Bu arada paypalımıda aktif ettim coldumu aldım ve ebaydan sipariş bile verdim.Cashuya güle güle mecbur kalmasaydım inanın cashuya hayatta bulaşmazdım.burda cashu geçiyordu.dolayısıyla ödeme metodu olduğundan bizde mecburen cashu hesabı açmıştık.yoksa cashuyu hayatta kullanmam.Bu arada Yugiye teşekkürler.iyiki erkenden bizi uyardı cashuyu tek tek tüm alışveriş siteleri kaldırıyor.
TH3MaTRiX

Benim düşünceme göre USA satış sitelerinde bir satıcı hesabı oluşturup birde alıcı hesabı oluşturup paranızı başka bir para servisine aktarabilirsiniz. Payza,Bitcoin,PayPal gibi hizmetlere.
mendoza

TH3MaTRiX wrote:Benim düşünceme göre USA satış sitelerinde bir satıcı hesabı oluşturup birde alıcı hesabı oluşturup paranızı başka bir para servisine aktarabilirsiniz. Payza,Bitcoin,PayPal gibi hizmetlere.
Hayır baktım onlarda kabul etmiyor artık.
ekin01

peki arkadaslar cashudan hangi turk sitesinden aliş veris yapabilirim telefon veya teleyozon 300 dolar :D var
Yuuutiko

ekin01 wrote:peki arkadaslar cashudan hangi turk sitesinden aliş veris yapabilirim telefon veya teleyozon 300 dolar :D var
Elektronik sitelerinden zor bulursunuz, souq.com var bunlar arap alisveris sitesi, ama isinizi görmez galiba.
Bunun disinda VPN satin alabilirsiniz yada gameladen var online oyun sayfasi. Baska site kalmadi hocam, ben bile kullanamiyorum artik.
samet2828

paypal ile alabiliyormuyuz hack peki suan ve alabiliyorsak nasıl ilerliyoruz

Return to “Turkish Zone”