VartoluSadettin

Bayilerin pahalı satışları hk.

Coldhack 12 dolar. dolar kuruna göre 4.3 dolardan 51 tl yapıyor ancak resmi bayilerin en düsük coldhack fiyatı 80 tl nedir bu ? Siteden yani buradan alabilsem alacağım ancak alamıyorum. Bayilerinde 29 lira kâr etmesi bence çok fazla.
Sayın coldcristal bu duruma bir el atsa fiyatları 65tl- 70 tl ye sabitlese çok güzel olabilir
Yuuutiko

Re: Bayilerin pahalı satışları hk.

Bir HDMI kablosunun yapilisi nerden baksaniz 50 kurus - 1TL tutuyor ve satis fiyati 20 TL'yi buluyor anliyacaginiz magzalardan aldiginiz ürünlerde magzalar (bayiler) 1000% den fazla kazanc yapiyor. Bu fiyatlari yapimci elliyemez ve bizde bayilerimizin fiyatlarina karisamayiz, isterlerse 100 TL den satarlar bu bizi ilgilendirmez.

Eger bu fiyatlari begenmiyorsaniz kendiniz PayPal veya TeckCard ile alabilirsiniz teckcard ile neden alamiyorsunuz cok merak ettim her epin sitesinde bulunuyor bu teckcard.
VartoluSadettin

Benim coldcristalin belirlediği fiyata birşey dediğim yok 12 dolar gayet makul bir seviye ancak bayiler 29 tl koyarak satıyor. Karışamama konusunda haklısınız. Cevabınız için teşekkür ederim.
Yuuutiko

VartoluSadettin wrote:Benim coldcristalin belirlediği fiyata birşey dediğim yok 12 dolar gayet makul bir seviye ancak bayiler 29 tl koyarak satıyor. Karışamama konusunda haklısınız. Cevabınız için teşekkür ederim.
Dedigim gibi bayilerde kazanc yapmak istiyor ve o 29 TL nin hepsi bayilere gitmiyor, kendileri bunun ödeme secenekleri komisyonlari var masraflari var vb. bende bayilik yaptim hersey size disardan göründügü gibi degil, dedigim gibi yine 70 TL'ye direk bu sitede teckcard ile alabilirsiniz baska türlüde yardimci olamayiz size.
VartoluSadettin

Anladım teşekkürler konuyu kapatabilirsiniz.

Return to “Turkish Zone”