cb2902

DarkCheat bayisinden hileyi satın aldım

DarkCheat bayisinden hileyi satın aldım 2 gündür teslim edilmedi sorunun burayla yapımcıyla alakalı olduğunu söylüyorlar.
ArcLight

Re: DarkCheat bayisinden hileyi satın aldım

DarkCheat bayisi? Öyle bir bayi yok ki bu sitede. http://coldhacks.com/forum/memberlist.p ... =group&g=9 . Olan tüm bayiler ve siteleri mevcut. Ayrıca burayla ilgili ne sitede ne de hilede bir sorun yok. Aldığınız sitenin linkini buraya atar mısınız?
COMİNG SOON IN TURKEY
*You can ask all your questions as a private message me.
*Tüm sorularınızı bana özel mesaj olarak sorabilirsiniz
ArcLight

Bu site ve satıcıları ColdHack Official Reseller yani bayi değil.
COMİNG SOON IN TURKEY
cb2902

3 gündür hilede sıkıntı var diyorlar yapımcı ile alakalı diyorlar lisans o yüzden çıkarılmıyormuş doğrumudur?
ArcLight

Bu site üzerinde şu an satışta bir sıkıntı yok ve hilede de bi sorun yok.
COMİNG SOON IN TURKEY
burakmecit

Darkcheat sitesi dolandırıcı bir sitedir. daha önce bir çok insanı dolandırdığı gibi şuanda da dolandırmaya başlamıştır.
hakkınız 1 tl dahi olsa yedirmeyin ve gerekli yasal işlem dilekçenizi veriniz... Site hakkında şikayetçi olunuz ve ödediğiniz dekontu savcılık tarafına teslim ediniz gerekli yasal takibi onlar yapacaktır. Siz Hile satın aldığınız için hiçbir şekilde suçlu duruma düşmezsiniz bunu 2017 yılında kendim bizzat birine dava açarak paramı fazlasıyla geri aldım bilginize
ArcLight

burakmecit wrote: 04 Oct 2019, 14:45 Darkcheat sitesi dolandırıcı bir sitedir. daha önce bir çok insanı dolandırdığı gibi şuanda da dolandırmaya başlamıştır.
hakkınız 1 tl dahi olsa yedirmeyin ve gerekli yasal işlem dilekçenizi veriniz... Site hakkında şikayetçi olunuz ve ödediğiniz dekontu savcılık tarafına teslim ediniz gerekli yasal takibi onlar yapacaktır. Siz Hile satın aldığınız için hiçbir şekilde suçlu duruma düşmezsiniz bunu 2017 yılında kendim bizzat birine dava açarak paramı fazlasıyla geri aldım bilginize
http://coldhacks.com/forum/memberlist.p ... =group&g=9
http://coldhacks.com/forum/memberlist.p ... group&g=10

Buradaki bayiler dışında satış yapanlara güvenmeyiniz. Zaten ColdHacks.com'da bayilik dışı satışların sorumluluklarını kabul etmiyor.
COMİNG SOON IN TURKEY

Return to “Turkish Zone”